"Миколаїв" обходить "Запоріжжя" в перегонах за сьоме місце

"Миколаїв" обходить "Запоріжжя" в перегонах за сьоме місце

Ривок імені Квентіна Петерсона на старті заключної чверті став переломним у матчі

МБК «Миколаїв» – БК «Запоріжжя» 95:88 (26:27, 20:20, 22:25, 27:18)

«Миколаїв»: Петерсон (38 + 6 підбирань + 5 передач), Луценко (11 + 5 підбирань), Онуфрієв (3), Приймак (9 + 10 підбирань), Брістол (0 + 9 підбирань) – старт; Давидюк (2), Адедиран (17 + 6 підбирань), Андерсон (15), Хохоник (0 + 3 передачі).

Головний тренер: Віталій Черній

«Запоріжжя»: Столлворт (11 + 5 передач), Рендольф (20 + 5 передач), Мироненко (11), Шевченко (10), Пресслі (12) – старт; Кожем’якін (13), Липовцев (4 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Сандул (7), Нємцу, Міхєєв, Тітов

Головний тренер: Валерій Плеханов

Битва за сьоме місце турнірної таблиці почала виправдовувати очікування вболівальників уже з першої хвилини. Джервон Пресслі, який повернувся до складу «Запоріжжя», опинився в епіцентрі подій і двох гравців «Миколаєва», за підсумком чого Сергію Приймаку знадобилася заміна. Медіа тайм-аут розвів суперників за нічийного результату 12:12. Обидві команди непогано виглядали на периметрі, ніхто не хотів програвати у фарбі. Саме домінування запоріжців у трисекундній зоні забезпечило лідерство 18:23 (16 очок гості набрали у фарбі), що спонукало Віталія Чернія взяти хвилинну перерву для своєї команди. До завершення чверті корабели майже наздогнали запоріжців – 26:27. Найбільше агресії у «Миколаєва» надходило від легіонерів – Андерсон (9 очок), Петерсон (7). У «Запоріжжя» по 6 балів мали Сандул і Рендольф.

Стартові хвилини другої чверті принесли погані новини гостям: спочатку Липовцев, а потім Пресслі опинилися на трьох фолах. Це вплинуло на загальну концентрацію і роботу в захисті команди Валерія Плеханова. Видавши солідний відрізок, запоріжці зуміли відіграти «-5», і після дальнього влучання Мироненка повести в рахунку «+3». Цей й зумовило майже рівні цифри на табло 46:47 перед великою перервою.

На другу половину запоріжці вийшли зарядженими. Столлворт і Рендольф утворили ривок 11:4, який змусив Віталія Чернія знову повернути свою команду для розмови. Навіть приголомшливий данк від Пресслі не зупинив миколаївців. Їхня відповідь була не менш ефектною, що й повернуло гру в звичне русло баскетбольних гойдалок. І так тривало до старту заключної чверті, на яку «Запоріжжя» ще виходило з перевагою – 68:72. А потім настав шоутайм Квентіна Петерсона. Менше чотирьох хвилин чверті йому знадобилося щоб набрати 13 очок — тричі поспіль він влучив з дистанції 8-9 метрів. Все це відбувалося на тлі тотального колапсу запоріжців у нападі — вони абсолютно перестали рухати м’яч, збилися на найскладніші кидки, половина з яких не досягала навіть кільця. Миколаївський палац спорту утворив переможну ауру для команди і корабели понеслися далі… За рахунку 85:76 Валерій Плеханов узяв тайм-аут. На останній хвилині запоріжцям вдалося повернутися у гру, однак за рахунку 92:88 Андрій Кожем’якін припустився втрати, а Володимир Шевченко, який до цього двічі поспіль влучив здалеку, не зміг повторити схожий трюк. Підсумок – 95:88.

Незважаючи на те, що шестеро гравців «Запоріжжя» сьогодні набрали 10+ очок, показавши при цьому пристойний відсоток реалізації з-за дуги, а бігмени домінували у трисекундній зоні в першій половині, зупинити розпалений домашньою підтримкою та цирковими номерами Петерсона «Миколаїв» не вдалося. У важкому протистоянні господарі втримали перевагу і за рахунок кращої різниці очок в особистій сезонній серії піднялися в турнірній таблиці на сьомий рядок. Запоріжці – сходинкою нижче.

У зв’язку з матчами Фіналу Чотирьох Кубка України колектив Валерія Плеханова два тижні готуватися до домашнього туру. 20 і 22 березня запоріжці у палаці спорту Юність» зіграють з «Дніпром» та «Харківськими Соколами».

(Visited 28 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *