Безгольова нічия не влаштувала нікого, але при цьому кожна команда мінімально покращила своє турнірне становище.Перша ліга. 11-й тур. Стадіон “Юність”. ФК “Чернігів” – МФК “Металург” 0:0
“Чернігів”: Ширай, Сердюк, Сираш, Лакеєнко (Галстян 63), Романченко, Бибік, Мироненко, Койдан, Ментей (Макаренко 90+2), Кулик, Вовк (Шумило 82). Головний тренер: Валерій Чорний
“Металург”: Байда, Басов, Векляк, Дворовенко, Шалфєєв, Піддубний, Сніжко, Сад, (Могильний 71) Кіча, Білоцерковець (Воробєй 63), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін
Перемога “Скорука” над “Оболонню” ще більше заплутала турнірну ситуацію у групі “Б”. Перед матчем “Металурга” з “Черніговом” одразу п’ять команд мали по 11-12 набраних очок. Це означає, що цікава розв’язка першої частини сезону гарантована, а на клуби чекає дуже важка боротьба за вакантні місця у “четвірці”.
Для “Металурга” абсолютно кожен матч із тих, що залишається до кінця року, носитиме статус надважливого. Відповідальність за результат у грі “Черніговим” тиснула на обидві команди. Через це гольових моментів глядачі побачили обмаль. Найнебезпечнішою була серія атак господарів у середині першого тайму, коли В’ячеслав Койдан з близької відстані направив м’яч над поперечкою, а в наступній атаці Роман Вовк не реалізував вихід віч-на-віч. “Металург” здебільшого відповідав дальніми ударами, які особливу загрозу воротам Олександра Ширая не несли.
Другий тайм минув у схожій манері – рівна гра з мінімумом небезпечних моментів. Той гол, який міг би розкрити гру, так і не відбувся. У підсумку команди й поділили очки. З позитивних моментів відзначимо повернення після травми Максима Воробєя та Богдана Могильного, які з’явилися на футбольному полі у ході матчу. “Металургу” важливо зберігати можливість широкої ротації, адже до завершення місяця потрібно зіграти найважливіші 4 матчі у сезоні. Найближчі з них відбудуться 11 листопада зі “Скоруком” та 16 листопада з “Кременем”.







