Мер Запоріжжя прокоментував інформацію про заборону на роботу громадського транспорту через карантин

Мер Запоріжжя прокоментував інформацію про заборону на роботу громадського транспорту через карантин

Міський голова Володимир Буряк на своїй сторінці у соціальній мережі прокоментував рекомендацію МОЗ України про заборону на роботу громадського транспорту під час карантину.

«Так, дійсно, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, рекомендується заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів. Розумію, що така вимушений захід ймовірно правильний, – написав мер Запоріжжя. – Але! У той же час я знаю, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і взагалі тим, хто не має можливості працювати дистанційно, потрібно якось добиратися на роботу. Тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення – завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути!».

Володимир Буряк повідомив, що завтра великі автобуси, маршрутки, трамваї і тролейбуси працюватимуть, як і раніше. Але в транспорті можна перебувати тільки в масці або респіраторі.

«Закликаю всіх не виходити з дому без крайньої необхідності! Якщо Кабінет міністрів видасть нову постанову – будемо збирати штаб і оперативно приймати відповідні рішення», – повідомив мер.

Повідомляють на сайті  “Перший Запорiзький”

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *