Майже 4500 звернень надійшло до органів прокуратури області

Протягом І півріччя 2020 року до органів прокуратури області надійшло майже 4,5 тисяч звернень. З числа звернень, що надійшли – понад 2,3 тисяч вирішено по суті. Поновлено права 23 громадян.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до вимог чинного законодавства, проведення особистого прийому в органах прокуратури області призупинено на час дії карантину.

Разом з цим, здійснюючи нагляд за дотриманням прав ув’язнених, керівництвом прокуратури області з дотриманням карантинних обмежень не припинялись виїзні прийоми у місцях позбавлення волі.

Загалом,  особисто прокурором області прийнято 55 громадян, з них 12 в’язнів, і це один з найвищих показників у державі.

Також, належним чином налагоджено зв’язок з громадськістю, забезпечено систематичне та оперативне оприлюднення інформації, що знаходиться у володінні органів прокуратури.

Органами прокуратури Запорізької області розглянуто та скеровано за належністю понад 80 інформаційних запитів.

Про ефективність роботи органів прокуратури області говорять і ряд листів громадян, в яких вони позитивно оцінюють роботу працівників органів прокуратури, їх професійність та висловлюють подяку за реальну допомогу та поновлення їх прав.
(Пресслужба прокуратури Запорізької області)
(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *