Майбутні вожаті завершили школу професійної майстерності

Майбутні вожаті завершили школу професійної майстерності

Близько 150 молодих людей цього року виявили бажання спробувати себе у ролі вожатих та реалізуватися на подібній сезонній роботі у літніх дитячих оздоровчих закладах.

Школа вожатської майстерності вже понад 10 років дає можливість молоді Запорізького краю втілити мрію дитинства – стати головним свого загону, впливовим організатором та наставником для молодших. За тривалий період існування школа виховала чималу кількість молодих людей і сприяла опануванню відповідальної професії вожатого, успішному працевлаштуванню.

Учасниками проєкту стала молодь з різних закладів вищої освіти області. Займаючись у трьох групах, вони у період з лютого до березня набували спеціальних навичок та вміння у роботі з дітьми на базі головних організаторів школи – Запорізького обласного центру молоді. Набір учасників був відкритим для всіх бажаючих, а навчання безкоштовним.

Необхідний інструментарій у професії майбутні вожаті отримали на заняттях із нормативно-правових засад роботи, педагогіки та вікових, психологічних, фізіологічних особливостей дітей різного віку, педагогічних можливостей гри та їх варіацій, а також особливостей організації самоврядування в таборі.

Впровадження вимушеного карантину значно вплинуло на навчання останньої групи майбутніх вожатих – практичні заняття з ігромайстерності не могли бути проведені через перевищення норми за кількістю осіб. Саме тому освоєнню певних тем значно допомогла спеціальна навчальна література школи, створена її постійним тренером Сергієм Куликовським, а також впровадження формату онлайн-навчання – у месенджерах молодь могла консультуватися з різних питань із викладачами та організаторами проєкту.

Випускний школи вожатської майстерності-2020 також змінив свій формат. Замість ярмарку вакансій, презентацій таборів, теоретичних та практичних тестувань відбулась перевірка одержаних знань за допомогою онлайн-тестування. А традиційна зустріч перенеслася до відеочату, який впровадили самі учасники проєкту, аби не сумувати на період карантину.

За результатами контрольного тесту близько половини учасників отримають сертифікати про завершення школи вожатської майстерності, які дадуть їм значну перевагу у працевлаштуванні наступного літа.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *