Майбутні іноземні студенти Запорізького медуніверситету склали іспит з української мови

Майбутні іноземні студенти Запорізького медуніверситету склали іспит з української мови

У Центрі підготовки іноземних громадян першого міжнародного факультету Запорізького державного медичного університету днями іноземні слухачі складали іспит з української мови.   Про це повідомляється на сайті вишу.

Усього з 18 груп слухачів, що навчаються нині в Центрі, іспитами охоплено 15, – вони вже мають продемонструвати  вивчене.

«Комплексний іспит передбачає  системний формат перевірки знань української літературної мови, –  коментує керівник Центру, доцент Лариса Васецька, – слухачі мають продемонструвати, як впораються з відмінками, самостійно скласти речення, невеликий текст. Мають правильно дати відповіді на поставлені запитання тощо. Над завданнями працюють три години, на другий день відбувається усна частина іспиту, там треба уміти сприймати інформацію зі слуху, описати пропоновану смислову картинку, прочитати й переказати текст з відповідями на запитання. Важливим є спілкування з викладачем на вміння логічно й доказово мислити.

Майбутні студенти навчаються з жовтня, листопада. Програма досить насичена, бо з наступного семестру вони мають  приступати до наукового стилю мовлення, де триватиме підготовка до навчальних дисциплін – математики, біології, хімії тощо.  Упродовж  року мова має повноцінно  стати їх надійним інструментом.

Фото з сайту ЗДМУ

(Visited 48 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *