Ловили рыбу и сами попались

В ніч з 27 на 28 лютого 2019 року в результаті спільних рибоохоронних заходів державних інспекторів Запорізького рибоохоронного патруля та водної поліції викрито два грубих порушення правил рибальства із значними збитками.

Так, 27 лютого близько 20 години на узбережжі Каховського водосховища в районі залізничної станції 1141 км рейдова група виявила громадянина, який з гумового човна здійснював незаконний вилов риби сіткою. В сітці знаходились 425 екз. карася сріблястого та 80 екз. плітки. Загальна вага улову 61 кг, а нанесені рибним запасам збитки становлять 14 025 грн.

28 лютого близько о першій годині ночі рейдова група викрила аналогічне порушення на узбережжі Каховського водосховища в районі с. Скельки Вільнянського району Запорізької області. Крім сітки, угромадянина була знайдена незаконно виловлена риба у кількості 105 екз. карася сріблястого та 11 екз. сазана. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 44 кг. Збиток – 5 151 грн.

За фактами грубих порушень правил рибальства на осіб складено два протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Знаряддя, засоби вчинення правопорушення, а також незаконно виловлені водні біоресурси вилучені до рішення суду.

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Інформацію про порушення правил рибальства – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

 

 

(Visited 105 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *