Лекарств против COVID-19 не существует - Минздрав призывает не верить мошенникам

https://hvylya.net/wp-content/uploads/2020/03/orig_15842420357b368d6b942f63e4e54785c958f98a07-640x394.jpeg

(/hvylya.net/news/exclusive)

Минздрав предостерегает украинцев от мошенников, которые продают «препараты» против нового коронавируса, — в ведомстве подчеркивают, что в мире еще нет лекарств от COVID-19.

Об этом Минздрав сообщает в Facebook.

МОЗ України застерігає від шахраїв, які продають псевдоліки від коронавірусу

В мережі з‘являються рекламні оголошення, у яких пропонується придбати нібито засоби для лікування та профілактики коронавірусу COVID-19.

МОЗ України закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати. У разі підтвердження наявності коронавірусу лабораторними дослідженнями пацієнту в ізоляції надається симптоматичне лікування. Наразі в світі не існує спеціальних ліків від COVID-19. Будьте пильними, не займайтеся самолікуванням та при перших симптомах ГРВІ зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Лікарі мають чіткий алгоритм дій на всі випадки.

Окремо звертаємося до тих, хто намагається спекулювати навколо теми коронавірусу, просимо бути свідомими та не вводити людей в оману у складний для світу час. Життя та здоров’я мають бути головними цінностями.

Как отмечают в министерстве, специальных лекарств против COVID-19 в мире не существует. А в случае подтверждения наличия коронавируса пациенту в изоляции оказывается симптоматическое лечение.

Читайте также: Минздрав и Facebook запускают сервис мгновенного информирования о коронавирусе

«Будьте бдительны, не занимайтесь самолечением и при первых симптомах ОРВИ позвоните своему семейному врачу», — призывают в Минздраве.

Тех, кто пытается спекулировать вокруг темы коронавируса, Министерство здравоохранения просит быть сознательными и не вводить людей в заблуждение в сложное для мира время.

www.ukrinform.ru/rubric-society/2896935-lekarstv-protiv-covid19-ne-susestvuet-minzdrav-prizyvaet-ne-verit-mosennikam.html

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *