Кучма припинив роботу в ТКГ

Президент України Володимир Зеленський подякував другому президенту України Леоніду Кучмі за його роботу на чолі української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) і зазначив, що з повагою ставиться до його рішення про припинення участі у діяльності ТКГ, повідомляє Офіс президента України.

Екс-президент вдруге очолив українську делегацію в ТКГ у червні 2019 року.

 

https://i.obozrevatel.com/news/2020/7/28/kuchma-i-zelenskij.jpg?size=972x462

Леонід Кучма та Володимир Зеленський. Офіс Президента України

“Дякую за всі зусилля, яких ви доклали для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру. Ваш досвід був надважливим і надзвичайно потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому”, – наголосив Зеленський під час зустрічі з Кучмою у вівторок.

Глава держави наголосив, що робота Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою й одночасно складною, і зазначив, що з повагою та шаною ставиться до його рішення про припинення участі у діяльності ТКГ.

Зі свого боку Кучма зазначив, що за останній рік робота ТКГ була відновлена і значно просунулася, а також звернув увагу, що було досягнуто важливих домовленостей.

Він також додав, що в разі необхідності готовий надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру.

Президент України у 1994-2005 роках Леонід Кучма вдруге став на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі 3 червня 2019 року.

ua.interfax.com.ua/news/political/677444.html

 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *