Кубок України-2020/2021. 16-17 вересня відбудуться матчі другого попереднього етапу

https://uaf.ua/photos/FFU/%D0%9A%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%A3%D0%BA%D1%80-00.jpg

Сьогодні й завтра відбудуться 11 матчів другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2020/2021.

Кубок України-2020/2021. Другий попередній раунд                                                                   

16.09.2020

«Миколаїв» (Миколаїв) — «Чорноморець» (Одеса). Миколаїв. 16.00. Арбітр — Пасхал І.Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Жуков О.В. (Харків), Матяш В.В. (Донецьк), четвертий арбітр — Єрємєєв Є.О. (Миколаїв), спостерігач арбітражу — Бич Г.В. (Київ).

«Нива» (Вінниця) — «Кристал» (Херсон). Вінниця. 16.00. Арбітр — Романюк А.М. (Івано-Франківськ), асистенти арбітра — Вітт О.Ф. (Київ), Лікаренко А.О. (Київ), четвертий арбітр — Кобялко Р.М. (Вінницька обл.), спостерігач арбітражу — Трач Б.Б. (Тернопіль).

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Таврія» (Сімферополь). Кривий Ріг. 16.00. Арбітр — Коваленко А.А. (Полтава), асистенти арбітра — Запороженко Д.І. (Запоріжжя), Висоцький В.О. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Соботюк С.А. (Київ).

«Вікторія» (Миколаївка) — «Діназ» (Вишгород). Миколаївка. 16.00. Арбітр — Афанасьєв О.О. (Харків), асистенти арбітра — Лапицький О.С. (Київ), Яковлев Є.Ю. (Київ), четвертий арбітр — Пєсоцький Я.С. (Суми), спостерігач арбітражу — Брюхов П.А. (Кременчук).

«Ужгород» (Ужгород) — «Агробізнес» (Волочиськ). Ужгород. 16.00. Арбітр — Кальонов О.О. (Львів), асистенти арбітра — Остапчук В.І. (Львів), Ковальчук Ю.А. (Львів), четвертий арбітр — Запрутняк В.В. (Ужгород), спостерігач арбітражу — Овчар І.І. (Івано-Франківськ).

«Волинь» (Луцьк) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Луцьк. 17.00. Арбітр — Блавацький Р.А. (Львів), асистенти арбітра — Котубей П.В. (Закарпатська обл.), Нижник В.О. (Вінниця), четвертий арбітр — Подригуля В.В. (Луцьк), спостерігач арбітражу — Даневич М.І. (Київ).

«Альянс» (Липова Долина) — «Верес» (Рівне). Суми. 18.00. Арбітр — Солов’ян О.М. (Київ), асистенти арбітра — Чопілко Т.Г. (Київська обл.), Дашко О.В. (Київська обл.), четвертий арбітр — Лупач Д.В. (Суми), спостерігач арбітражу — Чернишов В.Б. (Кременчук).

«Оболонь» (Київ) — «Полісся» (Житомир). Київ. 18.00. Арбітр — Шандор О.А. (Львів), асистенти арбітра — Беркут О.А. (Суми), Федорак Ю.В. (Івано-Франківськ), четвертий арбітр — Зора К.П. (Київ), спостерігач арбітражу — Скорейко Ю.М. (Чернівці).

«ВПК-Агро» (Шевченківка) — «Кремінь» (Кременчук). Дніпро. 18.30. Арбітр — Назаров Є.Є. (Харків), асистенти арбітра — Близнюк М.І. (Харків), Бахметьєв А.І. (Харків), четвертий арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), спостерігач арбітражу — Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя).

17.09.2020

«Епіцентр» (Дунаївці) — «Нива» (Тернопіль). Дунаївці. 17.00. Арбітр — Серпутько Г.О. (Одеса), асистенти арбітра — Павлінов О.В. (Одеса), Сухін В.В. (Одеса), четвертий арбітр — Маляр В.Ю. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Левко М.В. (Чернівці).

«Металург» (Запоріжжя) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). Запоріжжя. 18.00. Арбітр — Бич І.Г. (Київ), асистенти арбітра — Марчик О.В. (Київ), Дубовий О.С. (Луганськ), четвертий арбітр — Козиряцький М.С. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Гордієнко О.В. (Дніпро).

Жеребкування 1/16 фіналу Кубку України, в якому візьмуть участь 11 клубів української Прем’єр-ліги та 11 переможців другого попереднього етапу, розпочнеться о 12.00 у п’ятницю, 18 вересня.

За процедурою формування пар усі бажаючі матимуть змогу спостерігати на YouTube-каналі УАФ.

uaf.ua/article/40193

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *