Коронакризис: Германия продолжит выплаты бизнесу до декабря

 
Министерство экономики Германии намерено продлить до конца года выплаты помощи малому и среднему бизнесу для компенсации убытков, вызванных пандемией COVID-19 (www.ukrinform.ru/rubric-economy)

Как передает Укринформ, об этом сообщает DW со ссылкой на пресс-секретаря минэкономики ФРГ.

Коронавірусна криза: мінекономіки ФРН планує подовжити підтримку бізнесу

Державну підтримку малому й середньому бізнесу, який поніс втрати через пандемію COVID-19, у Німеччині планують подовжити до грудня цього року.

При цьому в мінекономіки відкидають критику про неефективність підтримки.

 

Міністерство економіки Німеччини має намір подовжити виплати допомоги малому та середньому бізнесу через наслідки пандемії COVID-19. Про це у неділю, 23 серпня, повідомила речниця міністерства у коментарі інформагенції AFP. 

Планується, що фінансова допомога, виплата якої стартувала в ФРН у липні, надаватиметься до грудня цього року. Максимальний розмір дотацій одному підприємству становить 150 тисяч євро.

Водночас німецькі ЗМІ пишуть, що підприємства надто повільно освоюють державні дотації. Зокрема, як повідомив тижневик Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, з близько 25 мільярдів євро субсидій на покриття експлуатаційних витрат, які закладено у допоміжний фонд, за кілька місяців було виділено лише 14,3 мільярда євро.

У свою чергу, мінекономіки заявило, що твердження про поганий попит на «коронавірусні» субсидії не відповідає дійсності. Крім того, у міністерстві запевнили, що німецький бізнес активно користується пільговими умовами державних кредитних програм. До середини серпня надійшло 83 тисячі заявок від бізнесу і було погоджено виділення майже 45 мільярдів євро таких позик.

 

 Як відомо, у Німеччині для компенсації збитків бізнесу від епідемії коронавірусу було запроваджено безпрецедентну програму фінансової допомоги. Компенсацію у розмірі до 50 тисяч євро на місяць (максимум три місяці) можуть отримати малі та середні підприємства усіх галузей — як організації, так і підприємці-фізичні особи.

Ця допомога покриває частину виробничих витрат у період, коли підприємство «недоотримало» виручку внаслідок «локдауну». При цьому підприємство має засвідчити, що його обіг у місяць, на який воно запитує допомогу, впав на 40 або більше відсотків у порівнянні з цим же місяцем 2019 року.

Також у період з березня до травня уряд Німеччини виділяв субсидії у розмірі до 15 тисяч євро підприємствам малого та середнього бізнесу. Переважна більшість заявок надходила від готельного бізнесу, а також сфер гастрономії та туризму.
Крім того, серед державних заходів порятунку економіки передбачено скорочення у другому півріччі 2020 року податку на додану вартість. 

Загалом уряд Німеччини ухвалив пакет підтримки економіки обсягом 130 мільярдів євро.

www.dw.com/uk/коронавірусна-криза-мінекономіки-фрн-планує-подовжити-підтримку-бізнесу/a-54667114

 

Коронакризис: Германия продолжит выплаты бизнесу до декабря

Как напоминает DW, в Германии для компенсации убытков бизнесу от эпидемии коронавируса была внедрена беспрецедентная программа финансовой помощи.

Компенсацию в размере до 50 тыс. евро в месяц (максимум три месяца) могут получить малые и средние предприятия всех отраслей — как организации, так и физические лица.

При этом предприятие должно показать, что его оборот за месяц, на который оно запрашивает помощь, упал на 40 или более процентов по сравнению с этим же месяцем 2019 года.

Всего правительство Германии приняло пакет поддержки экономики объемом 130 млрд евро.

www.ukrinform.ru/rubric-economy/3086438-koronakrizis-germania-prodolzit-vyplaty-biznesau-do-dekabra.html

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *