
“Сьогодні зробила все, що можливо від мене. На жаль, це лише 6.82, але такий результат і в принципі така позиція. Якось так. На даному етапі у мене позитивних вражень від цих змагань немає. Але як вийшло, в принципі, так вийшло. Готуємось надалі, ще сезон не закінчено”, – сказала Марина.
У фіналі стрибків у довжину Бех-Романчук виконала шість стрибків, чотири з яких – заступи. У потрійному стрибку найкращий стрибок Марини теж не було зараховано через заступ в 1.1 сантиметра. Бех-Романчук відповіла на запитання про велику кількість заступів:
“Якби я знала, що робити з тими заступами, то давно вже вирішила б цю проблему”, – відповіла українка.
Саме через заступ Марина Бех-Романчук не здобула медаль чемпіонату світу в стрибках у довжину у приміщенні в 2022 році, а на Олімпіаді-2020 у фіналі українка зробила одразу п’ять заступів у шести спробах.
https://suspilne.media/264022-pozitivnih-vrazen-vid-cih-zmagan-nemae-marina-beh-romancuk-prokomentuvala-svij-vistup-u-finali-cs-2022/
У заключний день змагань українка Марина Бех-Романчук посіла 8-ме місце у фіналі стрибків у довжину, передає Укрінформ.
Результат Бех-Романчук – 6,82 метра, до п’єдесталу Марині не вистачило 7 см.
Переможницею стала Малайка Міхамбо з Німеччини (7,12 метра). «Срібло» здобула нігерійка Есе Бруме (7,02), «бронзу» – Летиція Оро Мело з Бразилії (6,89).
Як повідомляв Укрінформ, в активі українських легкоатлетів в Юджині дві нагороди у стрибках у висоту: «срібло» виграла Ярослава Магучіх, «бронзу» – Андрій Проценко.
Фото: AP Photos.
Що відбулось в останній день чемпіонату світу з легкої атлетики
Підсумки завершального дня змагань світової першості.
В Орегоні добіг кінця ключовий старт року з легкої атлетики – чемпіонат світу. В останній день змагань лише одна українка взяла участь у розіграші нагород, а саме – Марина Бех-Романчук, яка виступила в стрибках у довжину. Загалом у ніч із 24-го на 25-те липня в США розіграли дев’ять комплектів медалей.
Суспільне Спорт розповідає про найважливіші події дня на чемпіонаті світу. Цей матеріал виходить у відеоверсії, а також у тексті. Відео – доступне для перегляду лише на території України, оскільки Суспільне використовує моменти трансляції, права на показ якої є лише в Україні.
Без медалей для України
Українка Марина Бех-Романчук уже вдруге виступала у фіналі чемпіонату світу-2022, і вдруге вона залишилась без медалі. У кваліфікації зі стрибків у довжину 27-річна легкоатлетка в першій же спробі відібралась до вирішальної частини змагань із результатом 6.81 метра. Але у фіналі Бех-Романчук змогла поліпшити цей показник лише на один сантриметр, чого вистачило тільки для восьмого місця. Водночас українка використала лише дві спроби для фіксації результату – першу та останню, в усіх інших у неї були заступи.
До слова, у Юджині Бех-Романчук виступала як віцечемпіонка світу, адже у 2019 році в Досі вона виборола “срібло”, стрибнувши 6.92 метра. Якби вона повторила цей результат і цьогоріч, то так само б опинилась у трійці призерок.
Стрибки в довжину (кваліфікація): Марина Бех-Романчук – восьме місце.
Два світові рекорди за один день
У заключний день світової першості було оновлено одразу два світові рекорди. Так, у бігу з бар’єрами на 100 метрів серед жінок перемогу здобула нігерійка Тобі Амусан. У півфіналі вона пробігла за 12.12 секунди і побила світовий рекорд, що тримався шість років. На цьому нігерійська бігунка не зупинилась і показала ще кращий час у фіналі – 12.06 секунди. Однак другий за день світовий рекорд уже не зарахували через занадто сильний вітер під час забігу.
Ще один світовий рекорд у десятий день чемпіонату оформив швед Арманд Дюплантіс. Уже в статусі чемпіона світу зі стрибків із жердиною він підняв планку на 6.21 метра і зміг підкорити цю висоту з другої спроби. Для 22-річного легкоатлета це “золото” світової першості стало дебютним у кар’єрі, а от світовий рекорд він оновив уже вп’яте.
Недосяжна збірна США
США очолили підсумковий медальний залік чемпіонату світу. За десять змагальних днів американці виграли 33 нагороди – це абсолютний рекорд світових першостей, адже жодна країна не здобувала більше медалей із 1983 року.
Американці вибороли 13 золотих, 9 срібних і 11 бронзових медалей.
При цьому в завершальний день світової першості 2022 року представники США здобули одразу три золоті, одну срібну і одну бронзову нагороду. Також саме американській легкоатлетці належить один із трьох світових рекордів цього чемпіонату. Це досягнення підкорилось Сідні Маклафлін у бігу на 400 метрів із бар’єрами.
Фінальний медальний залік чемпіонату світу
- 1. США – 13 золотих + 9 срібних + 11 бронзових медалей
- 2. Ефіопія – 4+4+2
- 3. Ямайка – 2+7+1
- 4. Кенія – 2+5+3
- 5. Китай – 2+1+3
https://suspilne.media/264014-dva-svitovi-rekordi-i-porazka-beh-romancuk-so-vidbulos-v-ostannij-den-cempionatu-svitu-z-legkoi-atletiki/