"Кіборга" Шараськіна зареєстрували нардепом замість Вакарчука

 

З початку серпня 2014 року по січень 2016 року Шараськін був учасником російсько-української війни / фото УНІАН, Андрій Кравченко

Центральна виборча комісія в середу, 28 жовтня зареєструвала Андрія Шараськіна народним депутатом України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія зареєструвала народного депутата України Андрія Шараськіна

28.10.2020 — 19:23

https://www.cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/28.jpg

28 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія відповідно до законодавства зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Шараськіна А.А.

Андрій Шараськін народився в 1977 році,  проживає в місті Тернополі, член Політичної Партії “ГОЛОС”, включений до виборчого списку Політичної Партії “ГОЛОС” під № 20.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Секретаріату Комісії

(www.cvk.gov.ua/novini)

 

У комісії додали, що Шараськіна обрали у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах у 2019 році.

Андрій Шараськін: що про нього відомо

Шараськін Андрій Андрійович, народився 20 вересня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник ПП «Театральна компанія Андрія Шараськіна», член партії «Голос», проживає у Тернополі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 20.

З початку серпня 2014 по січень 2016 року Шараськін був учасником російсько-української війни. З 2016 року був заступником командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. У 2019 році став головою Координаційної ради добровольців та волонтерів Національного форуму «Трансформація України».

За участь у захисті Донецького аеропорту Шараськін отримав орден «За мужність» III ступеня та відзнаку президента України — медаль «Учасник антитерористичної операції». Також він має відзнаку міністра оборони «Знак пошани».

 

www.unian.ua/politics/zamist-vakarchuka-kiborga-sharaskina-zareyestruvali-nardepom-novini-ukrajina-11198867.html

 

(Visited 145 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?