Керівники ГУНП Запорізької області зустрілися з курсантами, які пройшли практичну підготовку в територіальних підрозділах поліції
53 курсанти з п’ятьох вишів МВС – Національної академії внутрішніх справ, Донецького, Дніпропетровського та Одеського державних університетів, а також Харківського національного університету внутрішніх справ отримали свій перший досвід роботи й реалізували набуті теоретичні знання на практиці.
Майбутні працівники кримінальної поліції, досудового розслідування, превентивної і правоохоронної діяльності, а також психологи пройшли стажування в територіальних та структурних підрозділах поліції Запорізької області.
Слухачі 3 та 4 курсів брали участь у службових процесах з урахуванням напряму, спеціальності, спеціалізації підготовки. Щоб повноцінно опанувати професію, познайомитися зі специфікою служби, курсантська молодь понад місяць удосконалювала практичні навички в умовах воєнного часу в прифронтовому Запоріжжі.
Сьогодні, 28 лютого, начальник обласної поліції Артем Кисько та його заступники зустрілися з курсантами, щоб привітати їх з успішним завершенням стажування.
Під час спілкування, керівник поліцейського главку закликав майбутніх поліцейських, які зараз повертаються до навчання, використовувати цей час з максимальною користю, сумлінно навчатися, активно переймати досвід від старших колег, поглиблювати набуті знання та вдосконалювати професійні навички.
Артем Кисько, повідомляє Поліція Запорізької області, звернувся до курсантів: «Чекаємо, що ви повернетеся до нас максимально підготованими фахівцями. Бо, коли почнеться деокупація, ми матимемо багато роботи. Можете пишатися тим, що як би не було важко, ви пройшли практику саме в Запоріжжі. І тим, що в майбутньому повернетесь і будете працювати в наших підрозділах, бо саме тут, у Запоріжжі, буде творитися новітня історія, у тому числі й завдяки вашим діям».