Кабмин утвердил план мероприятий к 29-й годовщине Независимости Украины

Кабмин утвердил план мероприятий к 29-й годовщине Независимости Украины
 
Кабинет Министров принял распоряжение «Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 29-й годовщины Независимости Украины», разработанное Министерством культуры и информационной политики.
 

Как передает Укринформ, об этом сообщается на Правительственном портале.

МКІП: Уряд затвердив план заходів з відзначення 29-ї річниці незалежності України в умовах карантину
(Міністерство культури та інформаційної політики України, опубліковано 19 серпня 2020 року о 15:52)
 

19 серпня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 29-ї річниці незалежності України», розроблене Міністерством культури та інформаційної політики.

Зокрема, заплановано церемонії підняття державного прапора в Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах та військових частинах, урочисті заходи, покладання квітів, тематичні культурно-мистецькі, медійні, виставкові та інші заходи, спрямовані на донесення до широкого загалу інформації про важливі події та персоналії української історії, вручення державних нагород тощо.

«В цьогорічне святкування річниці незалежності України закладається дещо нестандартний формат. Зокрема, у Києві планується відійти від проведення традиційних урочистостей на Хрещатику та Майдані незалежності, надаючи їм більше духовної складової. Саме тому центрами проведення заходів у Києві будуть Михайлівська та Софійська площа”, — зазначив на засіданні Уряду перший заступник Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Міністерствам та відомствам доручено забезпечити публічну безпеку та порядок під час святкування, а також протиепідемічні заходи з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Фінансове забезпечення реалізації плану здійснюватиметься за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших, не заборонених законодавством джерел фінансування.

www.kmu.gov.ua/news/mkip-uryad-zatverdiv-plan-zahodiv-z-vidznachennya-29-yi-richnici-nezalezhnosti-ukrayini-v-umovah-karantinu

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *