Кабмин рекомендовал школам установить каникулы с 15 по 30 октября с дальнейшим переходом на дистанционное и смешанное обучение

https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2019/02/BiDV4GICNlYX.jpg

Кабинет Министров Украины рекомендовал учреждениям общего среднего образования установить каникулы с 15 по 30 октября, с дальнейшем переходом на дистанционное и смешанное обучение с учетом эпидемиологической ситуации.

Соответствующее решение было принято на внеочередном заседании правительства во вторник (interfax.com.ua/news/general/694971.html)

 

Рішення Уряду:

Школам рекомендовано встановити канікули, профтехам та закладам вищої освіти – перейти на дистанційне навчання

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня, у наступний період можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахування епідеміологічної ситуації.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти – перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування; здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон; іноземних громадян та осіб без громадянства; здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою).

Про це під час брифінгу повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Відповідні зміни внесено до постанови

КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Окрім того, змінами передбачено, що на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців)..

Зазначимо, таке виключення було зроблено у зв’язку з тим, що наповнюваність класів спеціальних закладів загальної середньої освіти, санаторних шкіл та шкіл-інтернатів становить від 6 до 12 осіб, середня наповнюваність таких закладів становить 115 осіб, що дозволяє забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи.

www.kmu.gov.ua/news/rishennya-uryadu-shkolam-rekomendovano-vstanoviti-kanikuli-profteham-ta-zakladam-vishchoyi-osviti-perejti-na-distancijne-navchannya

 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *