Ювенальні поліцейські у Запоріжжі провели лекцію для школярів з безпеки дорожнього руху

Ювенальні поліцейські у Запоріжжі провели лекцію для школярів з безпеки дорожнього руху

Для попередження скоєння аварій за участі дітей запорізькі поліцейські постійно проводять лекції з правової тематики серед учнів шкіл.

15 листопада в рамках проведення всеукраїнських профілактичних заходів “Безпека дорожнього руху – це життя” працівники ювенальної превенції провели відкритий урок із школярами 3-го класу Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови.

Під час зустрічі правоохоронці  роз’яснили маленьким школярам правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та пасажирів. Повторили також правила переходу вулиць на регульованих та нерегульованих перехрестях.

Напередодні зимової пори року особливу увагу правоохоронці приділили дотриманню безпеки під час участі в розвагах, приближених до проїзної частини, як-то катання на санчатах і ковзанах.  Поліцейські наголосили, що такі ігри можна влаштовувати лише в спеціальних місцях, подалі від дорожнього руху.

Начальник ювенальної превенції Ольга Зінченко зазначає: «Профілактична робота з учнями молодшої школи дуже важлива. Дітей потрібно вчити правилам безпечної поведінки на дорозі. Крім того, рекомендуємо батькам придбати аксесуари зі светловідбиваючими елементами, які зроблять вашу дитину помітною у вечірній, нічний час та в умовах недостатньої видимості».

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 32 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *