Юна "піратка" з Бердянська підкорила талантом острів Тенеріфе

Юна "піратка" з Бердянська підкорила талантом острів Тенеріфе

На острові Тенеріфе [Іспанія] в Атлантичному океані відбувся  19 Міжнародний  дитячий фестиваль культури та мистецтва «Міні Міс та Міні Містер світу 2019» («Little Miss & Little Mister United World 2019»). Учениця 7-го класу Бердянської гімназії №1 «Надія» Мирослава Руденко представляла Україну в напрямку International Talent. Конкурсантки змагалися за право володіти ексклюзивними золотою та срібною коронами.

Першим етапом змагання  була відео-візитка в національному костюмі на український та англійський мовах про рідну мову країни, яку треба було захистити.

У наступному конкурсі «Пірати Канарських островів» Мирослава отримала кубок «Best costume design» за кращий  піратський костюм власного дизайну.

Та головною родзинкою конкурсу було представлення таланту. Саме на цьому етапі наша землячка розкрила свої здібності. Творчий номер складався з хореографічного виступу, який супроводжувався  читанням її власного вірша «Сила слова».

У підсумку дівчина отримала корону, стрічку та диплом «Teen Miss United World 2019  Best Talent» («Юна міс світу Кращий талант»).

А ще Мирослава потрапила у трійку лідерів і отримала головну ексклюзивну срібну корону, стрічку та диплом «Little Miss United World 2019 International Talent».

Мирослава, крім нагород знайшла багато друзів з різних країн, унікальний досвід та море вражень, за що  вдячна всім, хто підтримав і допоміг в організації поїздки на фестиваль.

Андрій Чепрасов, фото автора

(Visited 43 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *