Изысканное баскетбольное зрелище в Запорожье продолжается

Изысканное баскетбольное зрелище в Запорожье продолжается
Увінчати бронзовими літерами нову історію БК «Запоріжжя»!

Швидкоплинний сезон української Суперліги Парі-Матч вийшов на фінішну пряму. Нинішній розіграш вже увійде в історію, як щось надзвичайне та неповторне, зважаючи на конкурентоспроможність, кількість рекордів та непередбачуваних результатів. Якби вболівальникам БК “Запоріжжя” перед стартом сезону сказали, що на фініші команда буде претендувати на медалі, щонайменше, це б викликало гордість. Не маючи захмарного бюджету, скромний клуб із Запоріжжя став головним хедлайнером української Суперліги Парі-Матч. Валерій Плеханов у короткі строки сколотив боєздатний колектив, який навів серйозного шурхоту на всю Україну. Після феєричного першого кола можливо й не вірили, що наша команда втримає лідерство за підсумком всієї турнірної дистанції. Але хлопці зуміли. Вперше для нашого міста.

Як і обіцяв наставник БК “Запоріжжя”, команда грала на перемогу в кожному матчі. Місцеві баскетболісти набули дуже важливого менталітету переможців та повернули власних уболівальників на трибуни. Публіка у Запоріжжі тонко розуміється на баскетболі, тому палко підтримувала гравців у найвідповідальніші моменти. Зараз, коли баскетболісти переживають найскладніший відрізок у сезоні після важкої півфінальній серії плей-офф, лише повний зал та підтримка відданих фанатів додадуть команді морально-психологічних сил у боротьбі за бронзу Суперліги.

Вишукане баскетбольне видовище у Запоріжжі продовжується. Гармонійне поєднання українських гравців з легіонерами, де кожен отримав свою роль, вже принесло високу насолоду всім прихильникам запорізького клубу. Тепер залишається завершити сезон хеппі-ендом, щоб створити підґрунтя для наступного розіграшу, де БК “Запоріжжя” обов’язково отримає ще один шанс зіграти у фіналі!

Перший і другий матчі бронзової серії до трьох перемог з БК “Дніпро” відбудуться у палаці спорту “Юність” 20 та 22 квітня.

25 та 27 квітня заплановані поєдинки у Дніпрі. За рівного рахунку серія повернеться до Запоріжжя, де 30 квітня відбудеться вирішальна гра.

Сайт БК Запорожье

(Visited 58 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *