Із Кирилівки "Руслан" повіз до Веселого золото юнацького турніру з футболу

Із Кирилівки "Руслан" повіз до Веселого золото юнацького турніру з футболу

У Кирилівці стартувала програма спортивно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Першим заходом стало проведення юнацького турніру з футболу. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

На спортивному майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2007-2008 років народження, що приїхали з  Енергодара, Вільнянська, Пологів, Якимівського, Приазовського, Михайлівського, Чернігівського та Веселівського районів.

Учасники змагань були розподілені на дві групи, а переможець та призери визначалися у фінальних двобоях. Після дводенної боротьби визначилися команди, які продовжили боротьбу за нагороди.

Бронзові медалі отримали вихованці Пологівської ДЮСШ, які перемогли з рахунком 4-1 гравців команди Плодородненської сільської ОТГ Михайлівського району. В головному фіналі зустрілися дебютанти турніру – команда «Руслан» з Веселівського району та неодноразові призери обласних змагань – команда «Надія» Чернігівської ДЮСШ. Напружена боротьба принесла перемогу (6-1) команді «Руслан», яка і посіла І місце. Срібні нагороди у юнаків з Чернігівського району.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *