ІХ "Собор болгар України" відбудеться в Мелітополі

ІХ "Собор болгар України" відбудеться в Мелітополі

Запоріжжя готується зустрічати “Собор болгар України”. З цього приводу в облдержадміністрації відбулася робоча зустіч. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

«Собор болгар України» – це головна соціально-культурна подія болгарської діаспори, метою якої є збереження і розвиток традицій, примноження історичних, культурних і освітніх досягнень болгарського етносу в Україні. Історія заходу корінням сягає в далеке минуле. Це народне свято з піснями, танцями, ярмарками, спортивними змаганнями тощо.

У вересні 1998 року Асоціація болгар України вперше провела масштабний захід в Одесі, на який з’їхалися болгари Бессарабії, Таврії, Криму, Києва, Тернополя, Миколаєва тощо.

ІХ «Собор болгар України» відбудеться у Запорізькій області. Вперше його організують у м. Мелітополь. Він збере представників національно-культурних товариств болгар Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська та районів компактного проживання болгар: Приморського, Приазовського та Бердянського. В рамках заходу заплановано концертні виступи фольклорних колективів, ярмарок, різноманітні конкурси тощо.

(Visited 32 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *