• Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Обрати мову сайту
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новини Запоріжжя
    • Підтримка
    • ЖКГ, Транспорт
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Факти – ліки проти фейків
      • Випуск 1
      • Випуск 2
      • Випуск 3
      • Випуск 4
      • Випуск 5
      • Випуск 6
      • Випуск 7
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
      • Cпецвипуск 20
      • Cпецвипуск 19
      • Cпецвипуск 18.
      • Cпецвипуск 17.
      • Cпецвипуск 16.
      • Cпецвипуск 15.
      • Спецвипуск 14.
      • Cпецвипуск 13.
      • Cпецвипуск 12.
      • Cпецвипуск 11.
      • Спецвипуск 10.
      • Спецвипуск 9
      • Спецвипуск 8
      • Cпецвипуск 7
      • Cпецвипуск 6.
      • Cпецвипуск 5.
      • Cпецвипуск 4.
      • Cпецвипуск 3.
      • Cпецвипуск 2.
      • Cпецвипуск 1
      • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
        • Спецвипуск 1
        • Спецвипуск 2
        • Спецвипуск 3
        • Спецвипуск 4
        • Спецвипуск 5
        • Спецвипуск 6
        • Спецвипуск 7
        • Спецвипуск 8
        • Спецвипуск 9
        • Спецвипуск 10
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
        • Cпецвипуск 6
        • Cпецвипуск 5
        • Cпецвипуск 4
        • Cпецвипуск 3
        • Cпецвипуск 2
        • Спецвипуск 1
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Газета МИГ
No Result
View All Result

Свіжі новини Запоріжжя та Запорізької області » Спецпроєкти » Європейська Рада запобігає гібридним загрозам з Росії

Європейська Рада запобігає гібридним загрозам з Росії

ЄС наклав обмежувальні заходи на 9 осіб та 6 організацій, відповідальних за дестабілізуючі дії в ЄС та Україні

16/07/2025
in Євроінтеграція, Спецпроєкти
0
Європейська Рада запобігає гібридним загрозам з Росії
1.7k
VIEWS

Європейська Рада вирішила запровадити додаткові обмежувальні заходи проти дев’яти осіб та шести організацій, відповідальних за дестабілізуючі дії Росії за кордоном, зокрема через Foreign Information Manipulation and Interference (Маніпулювання та втручання іноземної інформації (FIMI) .

Рада маркує Федеральне державне підприємство «Російська телерадіомовна мережа» (РТРС) разом з його генеральним директором та директором Департаменту координації розвитку інфраструктури зв’язку на нових територіях. Під керівництвом відповідного міністерства Російської Федерації РТРС відіграє ключову роль в ефективній заміні усталених українських систем мовлення в окупованих регіонах мережею, яка транслює контент, затверджений урядом Росії, з метою придушення інакомислення, узгодження місцевого населення з російською політикою та делегітимізації управління Україною на окупованих територіях.

Списки також охоплюють 841-й окремий центр радіоелектронної боротьби та двох високопоставлених членів його персоналу, які контролюють операції в Калінінградській області. Перебої в роботі сигналів ГНСС у кількох європейських країнах пов’язані з діяльністю радіоелектронної боротьби з Калінінграда, включаючи глушіння та підробку сигналів ГНСС, що в першу чергу впливає на країни Балтії, та порушення роботи цивільної авіації.

Крім того, ЄС вніс джо списків Асоціацію журналістів БРІКС (BJA), Фонд боротьби з несправедливістю (R-FBI) та Центр геополітичної експертизи (CGE). BJA та R-FBI були створені Євгеном Пригожиним і брали участь у численних операціях FIMI, спрямованих проти Франції та України, включаючи кампанію, в якій французьких солдатів звинувачували у викраденні дітей з Нігеру після військового перевороту 2023 року. А CGE був заснований Олександром Дугіним і відповідає за організацію дезінформаційних кампаній, спрямованих проти українських інтересів, дискредитацію західних політичних діячів та вплив на виборчі процеси в західних країнах.

Зрештою, Рада також включила до списку офіцера ГРУ, різних пропагандистів, а також Євгена Шевченка та його веб-компанію Tigerweb. Остання поширювала проросійський контент, спрямований проти кількох західних країн, зокрема Франції.

Окрім цих переліків, Рада нещодавно запровадила обмежувальні заходи щодо Наталі Ямб – інфлюенсерки в соціальних мережах та відвертої прихильниці Росії, яка перейняла мову Москви, спрямовану проти Заходу та Франції, зокрема, з метою витіснення їх з африканського континенту. Ямб має тісні зв’язки з AFRIC, організацією, пов’язаною з російськими приватними військовими компаніями, та відповідає за підтримку Російської Федерації шляхом маніпуляцій інформацією та втручання.

Загалом обмежувальні заходи ЄС у зв’язку з дестабілізуючою діяльністю Росії зараз застосовуються до 47 фізичних та 15 організацій . Активи цих осіб, зазначених у виборчому списку, заморожуються, а надання їм коштів або економічних ресурсів, прямо чи опосередковано, або на їхню користь заборонено.

Крім того, фізичні особи також підлягатимуть забороні на поїздки, що перешкоджатиме їм в’їжджати на територію ЄС або перетинати її транзитом.

Відповідні правові акти були опубліковані в Офіційному журналі ЄС.

ДОВІДКОВО

Структура обмежувальних заходів у відповідь на дестабілізуючі дії Росії була створена 8 жовтня 2024 року, і спрямована проти тих, хто бере участь у діях та політиці уряду Російської Федерації, що підривають фундаментальні цінності ЄС та його держав-членів, їхню безпеку, стабільність, незалежність та цілісність.

26 червня 2025 року Європейська Рада ухвалила висновки, в яких засудила продовження гібридної кампанії Росії, включаючи саботаж, порушення роботи критичної інфраструктури, кібератаки, маніпулювання та втручання іноземної інформації, а також спроби підірвати демократію, зокрема у виборчому процесі. Європейська Рада наголосила, що вона повною мірою використовуватиме всі доступні засоби, включаючи гібридні інструменти ЄС, кібердипломатію та інструменти FIMI, для конкретного запобігання, стримування та реагування на гібридні загрози з боку Росії.

Джерело: прес служба Європейської Ради

Tags: дезінформаціяманіпуляціїросійська пропагандафейки

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

Стратегічні ігри для дітей та юридичний лікбез для дорослих

Next Post

Миколаївська ОВА спростувала поранення чоловіка в Коблево через детонацію міни

Анна

Related Posts

У Запоріжжі поліцейський врятував совеня
Дивовижне Запоріжжя

У Запоріжжі поліцейський врятував совеня

31/07/2025
749
31 липня – Міжнародний день фахівців з впровадження цифрових технологій
Календар

31 липня – Міжнародний день фахівців з впровадження цифрових технологій

31/07/2025
722
Програма ТК «Суспільне Запоріжжя» на четвер, 31 липня
Календар

Програма ТК «Суспільне Запоріжжя» на четвер, 31 липня

31/07/2025
771
Церковне свято 31 липня: з чим слід звернутися до святого праведного Євдокима у молитвах
Календар

Церковне свято 31 липня: з чим слід звернутися до святого праведного Євдокима у молитвах

31/07/2025
690
Що має рости й що росте на піщаних берегах Дніпра?
Дивовижне Запоріжжя

Що має рости й що росте на піщаних берегах Дніпра?

30/07/2025
463
Next Post
Миколаївська ОВА спростувала поранення чоловіка в Коблево через детонацію міни

Миколаївська ОВА спростувала поранення чоловіка в Коблево через детонацію міни

Щоденники війни

 У Бердянську дітей готують до ролі «захисників росії» — стартував новий пропагандистський сезон

30 липня у Запорізькій області через обстріли виникло 7 пожеж

На Гуляйпільському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі населених пунктів Веселянка

На руїни ніхто не повернеться

Комбінований удар рф по Києву: кількість загиблих зросла до 11-ти, інформація оновлюється

Сили оборони Півдня України. Оперативна інформація 31.07.2025

Цікаво

Компанія Haier представила концепцію робота HIVA Haiwa для дому (відео)

У Британії виставили на продаж окуляри Вінстона Черчилля

Магнітні бурі у серпні 2025-го: коли буде “штормити”

В Україні завтра без опадів, але без прохолоди – вдень подекуди до +32°

Японські вчені розробили БІО-деревину, яка міцніша за метал і на 80% легша

В Україні у четвер переважно без опадів, подекуди до +36°

Публікації

Ваучери та сертифікати на навчання – реальна можливість змінити життя на краще для багатьох запоріжців

Загроза нового шкідника: на додачу до сарани – томатна моль

Отримано звістку від зниклої мелітопольської журналістки

Як активна запорізька молодь покращує життя своїх громад

Некомічні комікси у Театральному сквері: сподіваємося, і нам пощастить

Літні концерти «Скрипка та Фортепіано» як благословення від класиків

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

Газета МИГ
  • «Факти – ліки проти фейків» PDF архів
  • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
  • Архів PDF
  • Слово правди – наша зброя
  • Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Українська
  • Русский

Контакти

Адреса редакції:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 152, , 5 поверх
Адреса для кореспонденції:
а/с 8030, м. Запоріжжя, індекс 69095 Приймальня (061) 7875211,
[email protected]
Сайт mig.com.ua створено для поширення інформаційного контенту під брендом "МИГ". Матеріали сайту готуються і редагуються співробітниками ТОВ "Газета МИГ".
Сайт отримав гранти від Фонд Східна Європа, Празький центр громадянського суспільства та Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».
Рекламна служба газети та сайту:
[email protected] ,
[email protected]
Статті у розділі "Важливо" можуть бути комерційною або спонсорською інформацією .
Адміністратор сайту:
[email protected] [email protected]
Використання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється із зазначенням посилання на офіційний сайт газети МИГ

Мітки

ЄС БПЛА Бердянськ ДСНС ДТП Енергодар Запоріжжя Запорізька ОВА Запорізька область Мелітополь НПУ Новини Запоріжжя Новости Запорожья ПРОГНОЗ Украина адреси вибухи відключення відновлення війна війна з рф графіки гроші допомога діти електроенергія кримінал новини обстріл обстріли окупація погода пожежа поліція поліція_Запоріжжя ремонт руйнування рух рятувальники світло синоптик суд транспорт час черги

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Русский
  • Новини Запоріжжя
  • Україна та Світ
  • Щоденники війни
  • Спецпроєкти
    • Факти – ліки проти фейків
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Євроінтеграція
    • Дивовижне Запоріжжя
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Правда кривду переможе!
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Громадськість за здорове місто
  • Публікації
  • Важливо
  • Фото і відео
  • Цікаво
  • Календар
  • Інфографіка
Рекламодавцям
No Result
View All Result