"Євробачення онлайн": українці зможуть побачити пісенне шоу у прямому ефірі

В Україні відбудеться трансляція альтернативного шоу Євробачення Shine A Light.

 

 

https://corp.suspilne.media/media/img/04.2020/6.04.6.png

Виступи зірок відбудуться 16 травня о 22:00. UA: Суспільне мовлення покаже шоу у прямому ефірі на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також буде транслювати в радіоефірі UA: Радіо Промінь.

Суспільне планує трансляцію концерту «Євробачення»

16 травня о 22:00 замість скасованого через епідемію коронавірусу фіналу Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» з Нідерландів транслюватимуть альтернативний варіант прямоефірного концерту — «Євробачення: Європо, запали світло». UA: Суспільне мовлення покаже концерт наживо на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також транслюватиме в радіоефірі UA: Радіо Промінь.

Спеціальну програму запланували замість скасованого фіналу Євробачення, триватиме вона приблизно дві години. У концерті візьмуть участь представники країн 2020 року. Вони виконають 41 пісню, яку підготували для цьогорічного конкурсу, а також заспівають хіт попереднього конкурсу «Євробачення», щоб надихнути Європу об’єднатися. Долучаться до шоу й зірки конкурсів «Євробачення» останніх років, які виконають свої пісні в знакових місцях країн, які вони представляють.

Ведучими шоу будуть Едсілія Ромблі, Шанталь Янзен і Ян Сміт, які повинні були вести Євробачення-2020. Спеціальні відеовставки також створить Нікка Туторіалс, яка мала стати онлайн-ведучою конкурсу.

Виконавчий продюсер конкурсу Йон Ола Санд розповів: «На жаль, цьогорічного пісенного конкурсу «Євробачення» не буде. Натомість ми маємо намір об’єднати Європу 16 травня за допомогою унікальної телевізійної програми. Ми заохочуємо всіх телерадіомовників, які мали взяти участь у цьогорічному конкурсі «Євробачення», та членів Європейської мовної спілки в інших країнах долучитися до цього шоу в дусі єдності та спільності».

Зазначимо, концерт також транслюватимуть на офіційному ютуб-каналі Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».

Крім того, із 3 квітня та щоп’ятниці організатори пісенного конкурсу «Євробачення-2020» влаштовують домашні концерти Євробачення. За попередньою інформацією представники від України гурт Go_A візьмуть у ньому участь у травні.

tv.suspilne.media/news/channel/109108

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *