ЄС запустив оновлений портал для українського малого та середнього бізнесу

ЄС запустив оновлений портал для українського малого та середнього бізнесу

Європейський тиждень підприємництва 2020 в Україні відкрився 10 листопада. Цього ж дня розпочав роботу новий вебпортал EU4Business.
Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Оновлений портал – це зручний інструмент, який представляє численні можливості, запропоновані Європейським Союзом для розвитку бізнесу в Україні –перш за все, з метою допомоги українським малим та середнім підприємствам у протистоянні економічним викликам пандемії COVID-19.

Новий портал структуровано за трьома напрямами підтримки бізнесу з боку ЄС:

  • «Доступ до фінансів»,
  • «Послуги з розвитку бізнесу»
  • та «Сприятливе бізнес-середовище».

У розділі «Доступ до фінансів» підприємці можуть дізнатись, які місцеві банки співпрацюють з ЄС та його міжнародними фінансовими партнерами задля того, щоб фінансові продукти стали доступнішими та відповідали потребам малого і середнього бізнесу.

Розділ «Послуги з розвитку бізнесу» зосереджується на послугах, які пропонуються українським компаніям для вдосконалення їхніх знань та навичок, а організаціям, котрі підтримують бізнес, для кращого обслуговування своїх клієнтів.

У розділі «Сприятливе бізнес-середовище» підприємці можуть дізнатися, як ЄС допомагає вдосконалити формування економічної політики в Україні та підтримує державні установи у їхніх планах реформ та регуляторних рішеннях, які впливають на ділову активність.

(Visited 56 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *