Херсонская "мини-Голландия" увеличилась в 6 раз

Готовясь к новому массовому весеннему наплыву туристов, тюльпанное хозяйство в Любимовке, что на Херсонщине, разрастается.
https://baza.zruchno.com.ua/upload/9fe9a527-5b81-75e3-25a2-5c9b2351bfd9_news_mainimg

Об этом сообщает Zruchno.Travel со ссылкой на основателя фермерского хозяйства «Шафран Любимовского» Виталия Шакало.

«Более чем в шесть раз увеличилась в этом году площадь плантации голландских тюльпанов в поселке Любимовка Херсонской области, которая в прошлом году стала популярной туристической аттракцией», — говорится в сообщении.

По словам Шакало, площадь тюльпанового поля увеличилась с 0,28 гектара до 1,8 гектара.

«Минулого року наші відвідувачі милувалися ділянкою тюльпанів 20х140 метрів, а цьогоріч ми збільшили площу квітів до 100х180 метрів, а також стала більшою кількість сортів», – підкреслив він.

У період минулорічного цвітіння тюльпанів херсонська «міні-Голландія» перетворилася на повноцінний туристичний об’єкт, що викликав величезний інтерес. З 16 до 29 квітня квіткове господарство відвідали сотні туристів. Незабаром тюльпанове поле буде готове знову приймати екскурсії.

«Багато людей запитують, чи будуть екскурсії в цьому році на поле тюльпанів. Відповім вам і на це питання. Так, обов’язково екскурсії будуть, тюльпани вже проросли», – запевнив Віталій Шакало.

Дату початку екскурсій в господарстві обіцяють повідомити найближчим часом. Поки що за станом херсонських тюльпанів можна спостерігати за фото, які обіцяють оновлювати кожні 5 днів.

Фото: facebook.com/shafranua

https://www.ukrinform.ru/rubric-tourism/2668277-hersonskaa-minigollandia-uvelicilas-v-6-raz.html

(Visited 81 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *