Гуляйпільчанину загрожує до 2 років позбавлення волі за самовільне зайняття земельної ділянки

Гуляйпільським відділом Токмацької місцевої прокуратури в ході проведення моніторингу та аналізу, у тому числі за допомогою інтернет – ресурсів «Google maps», «Публічна кадастрова карта України» було виявлено на території Гуляйпільського району факт самовільного використання земельної ділянки площею 13 га частина якої знаходиться  в зоні санітарної охорони, а саме в межах території прибережної захисної смуги вздовж річки Гайчур.

За даним фактом Гуляйпільським відділом Токмацької місцевої було розпочато досудове розслідування та встановлено особу, яка самовільно зайняла земельну ділянку.

В ході слідства встановлено, що мешканець Гуляйпільського району Запорізької області, діючи всупереч вимогам чинного законодавства, самовільно зайняв земельну ділянку площею 13 га частина якої знаходиться  в зоні санітарної охорони, а саме в межах території прибережної захисної смуги вздовж річки Гайчур, на якій провів обробіток ґрунту та посів сільськогосподарських культур.

За процесуального керівництва Гуляйпільського відділу Токмацької місцевої прокуратури вказаній особі повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України.

Наразі забезпечено повне відшкодування спричиненої   шкоди  в результаті самовільного використання земельної ділянки.

Досудове розслідування триває .

Санкція вказаної статті  передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *