Головою Якимівської РДА призначено Анатолія Пилипчука

Головою Якимівської РДА призначено Анатолія Пилипчука

Розпорядженням Президента України №42/2020-рп від 25 січня 2020 року головою Якимівської районної державної адміністрації Запорізької області призначений Анатолій Олексійович Пилипчук. Голова Запорізької ОДА Віталій  Туринок представив його активу району. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Як зазначив Віталій Туринок, Якимівський район має великий потенціал, зокрема у розвитку туризму. Але водночас в районі є проблеми, які потребують системного вирішення. Зокрема, йдеться про будівництво зовнішніх мереж та споруд водопостачання та водовідведення смт. Кирилівка, незадовільний стан доріг загального користування місцевого значення, будівництво очисних споруд селища Якимівка, водопостачання смт Якимівка, закінчення газифікації с. Охримівка до смт Кирилівка. Вирішення цих питань допоможе помножити потенціал району за зробити суттєвий крок у його розвитку.

З 2016 року Анатолій Пилипчук працював у Якимівській районній раді керуючим справами виконавчого апарату. У Якимівському районі він живе та працює з 1987 року. Але розпочав трудову діяльність ще у 1978 році у Камінь-Каширському районі Волинської області.

 

Департамент інформаційної д

(Visited 31 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *