Голова Запорізької облдержадміністрації розповів про роботу в червні

Голова Запорізької облдержадміністрації розповів про роботу в червні

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін провів першу пресконференцію із журналістами. Під час зустрічі посадовець поінформував про роботу в червні.

– Я на посаді не так багато – три тижні. Але вже маю, чим поділитися з вами. Наразі закінчується реконструкція дороги курортного напрямку Н-30 Василівка – Бердянськ протяжністю 118,7 км. Також реконструюється на шести ділянках дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. У рамках програми Президента «Велике будівництво» також ремонтується ділянка на дорозі Р-73 /Н-08/ – Нікополь. Маємо амбітні плани, щоб упродовж декількох років відремонтувати всі дороги в області. У цьому році заплановано ремонт 248 км доріг державного значення. На минулому тижні прийнято рішення на виділення додаткового 1 млрд грн на дороги місцевого значення. Я особисто виїжджаю на дороги, оцінюю стан та якість виконання робіт. Зараз ми активно впроваджуємо заходи щодо збереження доріг, у тому числі, відновлюємо ваговий контроль, – розповів Віталій Боговін.

Очільник регіону повідомив, що з 2017 року заплановано будівництво 17 амбулаторій. Усі будуть завершені цього року. Вже відкрито амбулаторії у селах Гірсівка та Чкалове. Також триває реконструкція дев’яти приймальних відділень. У тому числі, за кошти Європейського інвестиційного банку.

– Моніторим, щоб кошти витрачались чесно і, звичайно, приділяємо увагу перевірці якості робіт. З цією метою на всіх об’єктах будівництва будуть встановлені камери відеоспостереження. Плануємо зробити це на цьому тижні, – наголосив Віталій Боговін.

Керівник області наголосив, що програма «Велике будівництво» – це соціальна програма, яка, в першу чергу, стосується важливих інфраструктурних об’єктів.

– Так, в області до кінця року буде завершено будівництво трьох багатопрофільних спортивних майданчиків. Вже відкрито один майданчик у Приазовському районі, завтра відкриємо у Чернігівському районі. В рамках програми в нашій області реконструюється не п’ять шкіл, а вісім. Усі вони до 1 вересня будуть готові. А також до вересня будуть відкриті чотири дитячі садочки, що визначені програмою. Взагалі, я вже повторював, що до нашої області прикута особлива увага Президента, і тому наша область отримує у великому обсязі інвестиції з боку держави, – підсумував виконання програми «Велике будівництво» Віталій Боговін.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 84 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *