Голова Верховної Ради України відвідав Запорізький обласний ліцей «Захисник»

Голова Верховної Ради України відвідав Запорізький обласний ліцей «Захисник»

У рамках робочої поїздки до Запоріжжя голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав КЗ «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», де відбулися  урочисті збори, присвячені Дню Гідності і Свободи. До участі також долучився голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок.

В актовій залі ліцею «Захисник» Голова Верховної Ради України поспілкувався з працівниками та вихованцями закладу.

− Я бажаю, щоб ви лише у класах навчались військової справи. І ніколи не бачили війни у своєму житті. Думаю, що держава, а саме депутатський корпус, Кабінет Міністрів та Президент України робитимуть все від нас залежне, щоб ви могли навчатись, розвиватись та отримувати новий досвід. У вас є гарний викладацький та офіцерський склад. Двоє з ваших випускників є Героями України, і вам є на кого рівнятись. Ви будете гідними продовжувачами їх справи, − зазначив спікер українського парламенту.

Дмитро Разумков вручив почесні відзнаки кращим працівникам та вихованцям ліцею. Зокрема, цінним подарунком (годинником) голови Верховної Ради України було нагороджено заступника командира 12 взводу, віце-сержанта Владислава Басараба; заступника начальника ліцею з виховної роботи-начальника відділення виховної роботи Світлану Дуку; заступника начальника ліцею з навчальної роботи Руслана Кульку, командира відділення 14 взводу, молодшого віце-сержанта Кирила Рубекіна та ліцеїста 14 взводу Максима Стрельченка.

Почесні гості також оглянули казармове приміщення, залу для занять фізкультурою та навчальний корпус.

Як повідомив керівник ліцею полковник запасу Микола Стрельников, Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» було відкрито в 2000 році. За роки існування з його стін вийшло 17 випусків загальною чисельністю 1620 вихованців. Сотні випускників сьогодні виконують бойові завдання. Серед них − Герой України Валерій Чибінєєв, кавалер ордена Богдана Хмельницького Андрій Тімаков, Максим Легкий, Артем Мусієнко, Василь Огаренко, Дмитро Остапенко, Євген Лісніченко, Олександр Козачко, Владислав Веригін та багато інших.

На сьогодні у десятих (І курс) та одинадцятих (ІІ курс) класах навчаються 244 ліцеїсти із Запорізької області, міста Запоріжжя та інших областей України, у тому числі 13 ліцеїстів із Донецької області.

Ліцей виконує важливу соціальну функцію, адже серед його вихованців є діти загиблих військовослужбовців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, діти з багатодітних та неповних родин, сироти.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *