Гірський туризм зібрав у Запоріжжі інструкторів з усієї України

Гірський туризм зібрав у Запоріжжі інструкторів з усієї України

Три дні тривав Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму для керівників команд та суддів змагань, який відбувся у Запорізькому обласному центрі туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Його організували Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Центром туризму та Федерацією спортивного туризму України.

До Запоріжжя з’їхалися представники Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей України та міста Києва.

Вони розглядали законодавчі та нормативно-правові документи, що регламентують змагальну діяльність зі спортивного гірського туризму, в тому числі документи щодо роботи з учнівською молоддю; опрацьовували теоретичні та практичні аспекти підготовки спортсменів та суддівства змагань зі спортивного гірського туризму. Окрему увагу було приділено практичному виконанню спеціальних технічних прийомів гірської техніки та подоланню маршрутів гірських перешкод під час змагань.

Викладачі семінару )досвідчені судді, організатори обласних та Всеукраїнських змагань та провідні тренери з гірського туризму) поділилися практичним досвідом та відповідали на питання учасників.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *