Фінал нацвідбору на «Євробачення-2020»: як голосувати та хто з гостей виступить

https://www.stb.ua/wp-content/uploads/2019/02/12/Image0001photonew1rf.jpg

У фіналі вийдуть на сцену шестеро учасників нацвідбору, по три переможці з першого і другого півфіналів. Вони виступлять у такому порядку:

1) Krutь із піснею «99»,

2) Jerry Heil із піснею Vegan,

3) Gо-A з піснею «Соловей»,

4) David Axelrod із піснею Horizon,

5) Khayat із піснею Callforlove

і 6) Tvorchi з піснею Bonfire.

Як голосувати?

Ведучий нацвідбору Сергій Притула повідомлятиме в прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA: Перший» про правила та коли лінії голосування відкриють і закриють.

До того і після того голоси не будуть зараховуватися.

Голос за улюбленого виконався з одного номера можна віддати лише раз!

Голосувати можна

  • за допомогою SMS на номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «6»). Вартість SMS становить для всіх операторів 0,94 грн, лише у «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн. Голосувати можна з одного номера лише раз. Зараховується перше повідомлення. Якщо з того ж номера надійдуть ще SMS-повідомлення, їх не зарахують автоматично, проте гроші знімуть.
  • у додатку Teleportal в розділі «Голосування», перед тим успішно пройшовши верифікацію за номером мобільного телефону. Додаток потрібно завантажити. Краще це зробити до фіналу чи під час шоу. Інакше під час відкритих ліній можуть виникнути труднощі з завантаженням. У Teleportal після голосування приходить відео від артиста х подякою, за кого віддали голос. Це безкоштовно.

Результати голосування глядачів (50%) і суддів (50%) додадуть і за підсумками сформують рейтингову таблицю. Якщо два або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то перевагу матиме той, за кого проголосувало більше глядачів.

Хто, крім фіналістів, виступить у фіналі нацвідбору?

Після того, як виступлять фіналісти і будуть відкриті лінії голосування, у фіналі нацвідбору виступлять троє представників від України на «Євробаченні» в різні роки:

  • Джамала — переможниця «Євробачення-2016», привезла конкурс у Київ у 2017 році. Співачка виконала авторську пісню «1944», присвячену депортації кримськотатарського народу, зокрема її бабусі. З 2017 до 2019 року Джамала була в журі нацвідбору учасника на «Євробачення».
  • Андрій Данилко – член журі нацвідбору п’ятий раз поспіль, виступить у своєму образі Вєрки Сердючки. У 2007 році він посів друге місце на конкурсі «Євробачення» з піснею Dancing Lasha Tumbai. Вєрка Сердючка після учасні у конкурсі є найчастішим гостем «Євробачення».
  • Тіна Кароль –  членкиня журі, у 2006 року з піснею Show Me Your Love вона представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», де посіла сьоме місце.

Нагадаємо,  8 лютого у першому півфіналі перемогли Jerry Heil з піснею Vegan (13 балів, з яких 7 балів від журі, 6 дали глядачі), гурт Gо-A з піснею «Соловей» (13 балів, з яких 6 балів дали судді і 7 балів дали глядачі) і Krutь з піснею «99» (16 балів, і судді, і глядачі дали по 8 балів).

15 лютого у другому півфіналі перемогли гурт Tvorchi з піснею Bonfire (по 8 балів від суддів і глядачів),  співак Khayat з піснею Call for love (по 7 балів від суддів і глядачів) і співак David Axelrod із піснею Horizon (6 балів від суддів і 5 балів від глядачів).

У 2020 році музичний продюсер національного відбору — Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула. Креативна продюсерка — Наталя Франчук.

Члени журі  —  Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов.

«Євробачення-2020» відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди.

У 2020 році фінансову підтримку переможцю національного відбору під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі надає Суспільне мовлення.

Витрати, пов’язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору, бере на себе телеканал СТБ.

stv.detector.media/reformuvannya/radio/final_natsvidboru_na_evrobachennya2020_de_divitisya_yak_golosuvati_ta_khto_z_gostey_vistupit/

 

(Visited 16 times, 1 visits today)