Евакуація з Донеччини: перший рейс привіз до Кропивницького 136 людей

0
SHARES
23
Перегляди
У Кропивницький із Донеччини 2 серпня евакуаційним потягом прибули 136 людей, серед яких 44 – маломобільних.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Евакуація з Донеччини: перший рейс привіз до Кропивницького 136 людей

 

«Кожен, хто прибуває до Кропивницького, отримає від мобільних операторів повідомлення із переліком всіх необхідних контактів в області», – уточнив Кириленко.

            Павло Кириленко

Розпочали безкоштовну евакуацію цивільних з Донецької області до Кіровоградської.

Кожен парний день із Покровська відправлятиметься евакуаційний поїзд до Кропивницького із зупинкою в Олександрії. Час відправлення – 16:30.

Ми чудово розуміємо, що евакуація – це стрес і вихід із зони комфорту, тому робимо все можливе, щоб процес був якомога простішим і зручнішим. Зокрема, організовуємо евакуацію тяжко хворих та людей з інвалідністю – тих, хто потребує особливого піклування.

Сама дорога – у комфортних поїздах із безплатним харчуванням від організації World Central Kitchen.

Одразу на місці прибуття всі евакуйовані можуть оформити разову грошову допомогу: 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю та 2000 гривень для всіх інших. Також можна буде оформити щомісячну виплату для ВПО у такому самому розмірі.

Всі переселенці будуть безплатно розселені до комунальних закладів або приватних будинків та матимуть змогу отримати гуманітарну та психологічну допомогу, соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій.

Кожен, хто прибуває до Кропивницького, отримає від мобільних операторів повідомлення із переліком всіх необхідних контактів в області.

Перший такий евакуаційний поїзд уже відправився вчора, 1 серпня. Ним Донеччину покинули 136 людей, серед яких 44 – маломобільних.

Дякую керівництву Кропивниччини за сприяння у порятунку жителів Донецької області із зони ведення активних бойових дій.

Закликаю всіх скористатися цією нагодою та виїхати у більш безпечний регіон України. Ситуація в нашій області вже зараз дуже складна, але іще складнішою вона стане з настанням холодів.

Не зволікайте – евакуюйтесь!

Евакуація рятує життя!

/www.facebook.com/pavlokyrylenko.donoda

 

Як повідомлялося, віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини. Першій потяг прибув вранці 2 серпня у Кропивницький. Жінки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних, усіх зустріли та розселили, всім допомогли.

Загарбники постійно обстрілюють Донеччину, вбиваючи людей, знищуючи цивільну інфраструктуру. У регіоні давно немає газопостачання, а у багатьох населених пунктах – і водопостачання. Ворог робить спроби прорвати українську оборону в кількох напрямках, але не має успіху і повертається на попередні позиції.

На Донеччині до осінньо-зимового періоду має залишитися не більше 235 тис. населення, задіяних у процесі оборони й підтримки роботи критичної інфраструктури, інші всі повинні евакуюватися. До 24 лютого на Донеччині постійно проживали 1 670 тис. осіб.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3541952-evakuacia-z-doneccini-persij-rejs-priviz-do-kropivnickogo-136-ludej.html#

Схожі Статті

Наступний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6
Скачати всі випуски

Останні Новини Запоріжжя

Популярне

Важливо