Естафету передачі олімпійського вогню зупинили через коронавірус

Естафету олімпійського вогню зупинили через коронавірус
Національний олімпійський комітет (НОК) Греції зупинив естафету олімпійського вогню Ігор-2020 через побоювання поширення коронавірусу.

Однак наступного тижня вогонь буде переданий на афінському стадіоні організаторам майбутніх змагань, повідомляє ANA-MPA.

«Грецький Олімпійський комітет у п’ятницю вирішив призупинити естафету олімпійського вогню у Греції для захисту здоров’я населення від коронавірусу», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, олімпійський вогонь розпочав естафету по Греції 12 березня після запалення полум’я в Стародавній Олімпії і в перший день дістався до міста Каламата.

У п’ятницю він продовжив естафету до міста Спарта. Однак у місцевої влади викликав занепокоєння той факт, що на офіційну церемонію передачі вогню почали сходитися тисячі глядачів. Адже в умовах стрімкого поширення коронавірусу це є небезпечним.

Тому грецький Олімпійський комітет за погодженням з міністерством охорони здоров’я Греції та Міжнародним олімпійським комітетом прийняв рішення про скасування решти програми.

Передача олімпійського вогню до Японії, організатора Олімпіади «Токіо 2020», буде проведена у четвер, 19 березня, на стадіоні «Панатінаїкос» в Афінах, без участі громадськості.

Завершиться естафета в день відкриття Олімпіади-2020 в Токіо — 24 липня.

Фото: facebook/Tokyo 2020

www.ukrinform.ua/rubric-sports/2895824-estafetu-olimpijskogo-vognu-zupinili-cerez-koronavirus.html

 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *