Долучайтеся до традиції сердечних побажань

директор музею-заповідника Валерій Стойчев 1

До прийдешніх веселих, світлих, новорічних свят КЗ «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник

«Садиба Попова» відкрив для відвідування нову експозицію – «Традиція сердечних побажань». Виставка включає більше ста експонатів – поштових листівок, іграшок та ялинкових прикрас. Представлена також багата колекція поштівок – від дореволюційних, рідкісних експонатів, до екземплярів 90-х років ХХ сторіччя. “У сучасному, цифровому світі, коли на свята ми вже звично отримуємо смс-привітання у вигляді картинок з побажаннями, ми стали забувати, що ще якихось 30-40 років тому величезною популярністю користувались паперові поштові листівки. Але ж погодьтеся, дуже вже мало магії та щирості в онлайн-привітаннях”, – говорить директор музею-заповідника Валерій Стойчев.

директор музею-заповідника Валерій Стойчев 5 директор музею-заповідника Валерій Стойчев 4

“Новий рік та Різдво – свята, що асоціюються з дитинством, безтурботністю та подарунками. Традиційно це час, коли ми забуваємо про негаразди і турботи та об’єднуємось навколо головних цінностей: любові до батьків та дітей, до свого міста і своєї країни”, – говорить куратор виставки Альбина Левченко.

Милуючись старовинними іграшками, поштовими листівками та ялинковими прикрасами ми наче доторкаємось до людських душ, ми стаємо частиною чогось великого та чарівного. Музей-заповідник запрошує повернутись до цих почуттів.

директор музею-заповідника Валерій Стойчев 3

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *