Долучайся! Запоріжці голосують за встановлення пристроїв електронної оплати проїзду в громадському транспорті

Долучайся! Запоріжці голосують за встановлення пристроїв електронної оплати проїзду в громадському транспорті

На сайті «Електронні петиції»  м. Запоріжя» оприлюднена петиція під назвою

“Терміново встановити пристрої для електронної оплати проїзду у громадському транспорті Запоріжжя”.

Авторка петиції – доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології факультету післядипломної освіти Запорізького державного університету, Національний Тренер MhGAP і ICF, Член Правління European Primary Care Cardiovascular Society, ГО “Академія Сімейної Медицини України”, ГО “Батьки за Вакцинацію” Ірина Волошина.

“Зараз світом і Україною поширюється новий тип вірусу COVID19 (Коронавірус), який становить серйозну небезпеку для людей. Один із шляхів його поширення – це побутовий, через брудні руки/гроші.

Зважаючи на це, та для підсилення допомоги у карантинних заходах прошу: “У самий стислий термін забезпечити встановлення пристроїв для електронної оплати (в т.ч. безконтактної) проїзду у громадському транспорті Запоріжжя (трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі)”.

Із сайтів новин та інших достовірних джерел мені відомо, що ряд організацій, зокрема банківські установи, можуть надати обладнання безкоштовно, що, вочевидь, зменшить витрати з міського бюджету, а користь для покращення епідеміологічного стану буде високою. Наразі такий позитивний досвід впровадження пристроїв для електронної оплати (в т.ч. безконтактної) проїзду мають десятки міст України, які значно менші Запоріжжя і за розміром, і за бюджетом”, – йдеться в петиції.

Проголосувати можна тут

(Visited 44 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


1 Comment

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *