Добігає кінця кампанія "Громадськість за зелене європейське Запоріжжя"

Добігає кінця кампанія "Громадськість за зелене європейське Запоріжжя"

Шановні читачі!

Газета «МИГ» підбиває підсумки акції «Плекаємо дерева разом!», яка проходила в рамках проекту «Громадськість за зелене європейське Запоріжжя»*.

Під час інформаційної кампанії «Громадськість за зелене європейське Запоріжжя» відбулося знайомство  з представниками громадських організацій, коаліцій та асоціацій, які докладають великих зусиль, аби в нашому місті було більше зелені і взагалі поліпшилася екологія.  Під час «круглого столу» під такою ж назвою у п’ятницю, 6 вересня, відбудеться спілкування активістів з представниками влади.

А в акції «Плекаємо дерева разом!» взяли участь активісти дев’яти багатоквартирних будинків, які власними силами перетворюють напівпустелі коло своїх домівок на квітучі оази. Матеріали про них «МИГ» публікував протягом майже півтора місяців.

За свій ентузіазм та працьовитість «МИГ» вирішив вручити учасникам акції заохочувальні подарунки під час спільної з громадськістю акції «Плекаємо дерева разом!».

Вручення відбудеться в суботу, 7 вересня о 10.00 на території скверу Яланського під чарівні мелодії українських пісень, у яких згадуються дерева, квіти й кущі:). Своїм мистецтвом городян порадують студенти Запорізького музичного училища імені Платона Майбороди.

Там також можна буде побачити невелику фотовиставку, на якій демонструються зелені досягнення мешканців:), прочитати їхні історії, познайомитися одне з одним, обмінятися досвідом щодо догляду за рослинами.

Представники громадських організацій на території скверу висадять кущі та поллють вже висаджені дерева. До них можуть долучитися усі бажаючі:).

Чекаємо!

*Проект «Громадськість за зелене європейське Запоріжжя» відбувся в рамках проекту «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України», котрий реалізується Фондом Міжнародної Солідарності [Варшава, Польща] і Товариством Лева [Львів] в рамках Програми «Підтримка Демократії» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

 

(Visited 75 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *