До України повернулися медики, які боролися в Італії з Covid-19

До України з Італії повернулися двадцять медиків, які допомагали італійським лікарям боротися з коронавірусною інфекцією.

https://i.ytimg.com/vi/Xezb66yrMtA/maxresdefault.jpg

 

Літак приземлився у столичному аеропорту імені Ігоря Сікорського.

Останні три тижні наші медики переймали досвід боротьби з Covid-19 у своїх італійських колег у провінції Марке. Саме у цьому районі було зафіксовано найбільшу смертність від Covid-19.

Перебуваючи там, українці активно в режимі онлайн ділилися власним досвідом з українськими колегами. Зокрема розповідали і про алгоритм діагностики коронавірусу, роботу лікарень, швидких та правоохоронців.

Українська медична бригада складалася із інфекціоністів, реаніматологів, хірургів, анестезіологів, ендокринологів та невропатологів.

— Ми побачили досить сучасні протоколи, які змінюються майже кожного дня, кожного тижня, адже наші італійські колеги зараз починають використовувати інші медичні засоби, які допомагають їм у лікуванні коронавірусної інфекції. Ті протоколи, які впроваджуються італійцями, ми будемо рекомендувати нашим колегам з МОЗ, – зазначив лікар Юрій Саак.

https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/23/photo_2020-04-23_15-27-56.jpg

Після повернення додому наші медики пройдуть обов’язкову обсервацію. Своїми знаннями вони ділитимуться в режимі онлайн. А після 14-ти денної ізоляції отриманий досвід вже практикуватимуть в українських лікарнях.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що лікарі, які працюють у бригадах екстреної швидкої допомоги з хворими на коронавірус, отримуватимуть зарплату за підвищеними розцінками.

fakty.com.ua/ua/ukraine/20200423-do-ukrayiny-povernulysya-medyky-yaki-borolysya-v-italiyi-z-covid-19/

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *