До 8 років загрожує директорці ТОВ за привласнення державних коштів

Пологівським відділом Токмацької  місцевої прокуратури скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно директорки товариства з обмеженою відповідальністю, яка заволоділа бюджетними коштами.

В ході проведення ряду слідчих дій встановлено, що директорка товариства з обмеженою відповідальністю зловживаючи службовим становищем, діючи за попередньою змовою з групою осіб заволоділа бюджетними коштами у великому розмірі під час капітального ремонту дитячого навчального закладу однієї з об’єднаних територіальних  громад  Пологівського району на суму 260 тис.грн.

Під час досудового розслідування ухвалою суду відмовлено в задоволенні клопотання про тримання під вартою фігурантки провадження з обранням запобіжного заходу у виді особистого зобов’язання. Процесуальним керівником подано на вищевказану ухвалу апеляційну скаргу, яка на даний час перебуває на розгляді.

Крім того,  в рамках кримінального провадження процесуальним керівником пред’явлено позовну заяву в інтересах держави щодо стягнення на користь територіальної громади Пологівського району збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення на суму 260 тис.грн.

Також з метою відшкодування шкоди, завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення прокурором погоджено та направлено клопотання про накладення арешту на майно обвинуваченої, яке судом задоволено.

Таким чином, директорка товариства з обмеженою відповідальністю скоїла злочини передбачені ч.1 ст. 366 КК України, службове підроблення та ч. 4  ст. 191 КК України заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою з групою осіб  у великих розмірах. За вказані правопорушення їй загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *