Для запоріжців запроваджуються нові комплексні послуги

Для запоріжців запроваджуються нові комплексні послуги

Запорізькі Центри з надання адміністративних послуг долучилися до надання нових комплексних послуг для громадян.

Мінцифри цього року запровадило послугу ID-14, яка дозволяє отримувати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код одночасно. Оформлювати послугу необхідно не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років, а забрати готову ID-карту – не пізніше ніж через 20 робочих днів після звернення. Для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше, послуга є безкоштовною.

Відтепер паперовий документ з ідентифікаційним кодом більше не є обов’язковим, але, за бажанням, все ж таки можливо отримати окремий документ – номер облікової картки платника податків.

–  У Запорізькій області, крім територіальних підрозділів Державної міграційної служби, розпочали прийом заявок за комплексною офлайн послугою під назвою ID-14 ЦНАПи в містах Бердянськ, Мелітополь, смт. Веселе Веселівської ОТГ та с. Павлівське Вільнянського району. Можливість надання послуги іншими ЦНАПами залежить від вирішення на місцевому рівні питання їх забезпечення необхідним технічним обладнанням, – зазначила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

Також в області завершується підготовча робота до запровадження комплексної послуги єМалятко для батьків новонароджених. єМалятко дозволяє за однією заявою отримати одночасно близько 10 державних послуг, пов’язаних із народженням дитини, від різних органів влади.

Послуга єМалятко буде доступною в пологових будинках та ЦНАПах. Для цього батькам необхідно звернутися до медпрацівника або адміністратора ЦНАПу та мати при собі паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) та медичну довідку про народження дитини від пологового будинку.

— Наразі місто Запоріжжя є одним з пілотних міст, де комплексна послуга єМалятко запроваджена у пологових будинках вже на початку березня поточного року. Після вирішення найближчим часом організаційно-технічних питань, така послуга буде доступна майже у всіх ЦНАПах Запорізької області, – прокоментувала Оксана Матвіїшина.

Довідково.

Центри, які мають необхідне технічне забезпечення для надання послуги ID-14:

Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянську за адресою: м. Бердянськ, пр-т Азовський, 37/9;

Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя за адресою: м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26;

Центр надання адміністративних послуг Веселівської ОТГ за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 136;

Відділ «ЦНАП» Павлівської сільської ради Вільнянського району за адресою: Вільнянський район, с. Павлівське, вул. Залізнична, 28.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *