Директор одного з запорізьких підприємств привласнив 1,7 млн грн

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області, слідчим управлінням ГУНП області повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України, директору приватного підприємства, яке було зареєстроване у місті Києві.

Так, досудовим розслідуванням установлено, що вказане підприємство за результатами процедури відкритих тендерних торгів уклало з однією із сільських рад Бердянського району Запорізької області договір закупівлі товарів за кошти місцевого бюджету на суму 3 млн. грн. На виконання умов цього договору підприємство зобов’язувалось поставити сільраді два нові пожежні автомобілі.

Утім, як установлено слідством, у порушення вимог чинного законодавства та умов договору, директор підприємства шляхом внесення до фінансових документів неправдивих відомостей, отримавши від сільської ради повну суму бюджетних коштів, організувала передачу сільраді двох зношених пожежних автомобілів 1985 року випуску, фактична вартість яких відрізняється від суми перерахованої підприємству майже на 1,7 млн. грн., чим територіальній громаді завдано шкоду в особливо великих розмірах на вказану суму.

На даний час органом досудового розслідування та прокуратурою області здійснюються заходи, направлені на завершення розслідування та скерування до суду обвинувального акту для розгляду кримінального провадження по суті.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *