Депутати Запорізької обласної ради відкоригували видатки депутатського фонду

Депутати Запорізької обласної ради відкоригували видатки депутатського фонду

Близько 7 млн грн. було розподілено додатково під час 37-ї позачергової сесії в рамках сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради. 

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу COVID-19 з березня цього року фінансувались тільки ті проєкти і заходи, які були направлені на подолання цієї недуги.

— З 22 червня, коли карантинні обмеження будуть зняті, ми сподіваємось, що ті декілька сотень проєктів, які вже розроблені депутатами разом із своїми виборцями, почнуть фінансуватись в повному обсязі. ОСББ, школи, дитячі садочки та лікарні чекають коштів на конкретні соціально-інфраструктурні проєкти, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, коментуючи прийняте депутатами обласної ради рішення.

Попередніми рішеннями депутатського корпусу було затверджено виділення 32,7 млн грн. на реалізацію депутатських повноважень. Як відомо, загальна сума, яка щороку виділяється на інфраструктурні проекти, що реалізуються коштом депутатського фонду, становить 58,8 млн грн..

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *