Депутати наполягають: всі виплати запоріжці повинні отримувати вчасно

Депутати наполягають: всі виплати запоріжці повинні отримувати вчасно

Депутатський корпус Запорізької обласної ради переймається, аби лікарі Запорізької області вчасно отримували заробітну платню. Сьогодні під час засідання постійної комісії Запорізької обласної ради з питань бюджету питанням №1 було надання фінансової підтримки закладам охорони здоров’я, які підпорядковані Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, та виділення 11,9 млн. грн. на виплату зарплатні працівникам закладів охорони здоров’я, які не долучені до програми медичних гарантій.

Присутні на засіданні депутати, а це голова комісії Сергій Ткаченко, Яніна Овсієнко, Іван Федоров, Геннадій Фукс та Василь Хвостак беззаперечно виступили за необхідність профінансувати виплати медичним працівникам.

Крім того, депутати наполягли на тому, аби виконавці – відповідні підрозділи ЗОДА – якомога швидше виплатили матеріальну допомогу тим запоріжцям, яким її виділили депутати Запорізької облради за рахунок своїх депутатських фондів. Як запевнив директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Медвідь, кошти запоріжці отримають вже на початку липня.

Серед питань, що потребували втручання постійної комісії з питань бюджету, – необхідність внесення змін до фінансового плану КП «Фармація» на 2020 рік. За словами генерального директора підприємства Ірини Добренької, необхідність корегування спричинила пандемія коронавірусної хвороби. Адже через карантинні заходи, лікарні, на території яких знаходяться аптечні пункти КП «Фармація», не здійснювали планових госпіталізацій і операцій. Отже, в другому кварталі було недоотримано близько 6 млн грн. Прогнози на третій квартал також невтішні. Депутати із розумінням поставились до об’єктивних причин, які не дозволяють комунальним фармацевтам виконати планові показники, і побажали підприємству знаходити інструменти для поповнення бюджету.

Члени постійної комісії з питань бюджету розглянули кілька десятків листів структурних підрозділів Запорізької обласної ради, громадських організацій та органів місцевого самоврядування, які потребують їхньої уваги.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 53 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *