День захисту дітей у «Сонечку» відзначили тісним колом на цікавих локаціях

День захисту дітей у «Сонечку» відзначили тісним колом на цікавих локаціях

В перший день літа на території комунальної установи «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізької облради гамірно і весело відсвяткували День захисту дітей. На кількох цікавих локаціях малюки за допомоги вихователів та педагогів пізнавали українські національні традиції, займались спортивними вправами, грали у ляльковий театр, фахівці розфарбовували їхні личка аквагримом.

Загалом, у закладі сьогодні перебуває 201 дитина віком від 0 до 7 років. Серед них – й діти з нозологією. З кожним із них працюють не тільки вихователі, а й педагоги, лікарі, реабілітологи. За словами головного лікаря комунальної установи «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізької облради Олени Лебедєвої, всі співробітники   – а їх близько 600 — працюють задля того, щоб кожна дитина зростала в атмосфері тепла і затишку, а згодом потрапила б у люблячу родину.

Дотримуючись всіх вимог карантину, дружну «сонячну» родину привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Завітавши із подарунками, він підтримав вихователів, медичних працівників, нянечок, які щоденно опікуються малечею.

— Для нас захист дитинства – це ціла система. Від догляду за новонародженими, яких покинули батьки, до облаштування житла і пошуку робочих місць для тих, хто вже закінчив школу і вийшов за поріг інтернатного закладу. Розподіляючи кошти обласного бюджету, ми спрямовуємо їх, в першу чергу, на потреби дітей і підлітків – їхній розвиток, навчання, здоров’я, їхній відпочинок, — зазначив Єгор Семенков.

Як підкреслила Олена Лебедєва, в «Сонечку» мають надію, що на базі Будинку дитини буде створений Центр медичної реабілітації паліативної допомоги дітям з послугою раннього втручання. Тут зможуть надавати цю послугу якісно, професійно, допомагаючи родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Цього потребує громада, і без допомоги депутатів обласної ради не обійтись.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *