День Перемоги: в облраді планують індивідуально привітати захисників

— Через карантинні обмеження цього року від більшості масових заходів до Дня перемоги у Другій Світовій війні доведеться відмовитись. Але ми маємо забезпечити увагу і оточити турботою наших ветеранів, — в цьому переконаний перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. 24.04.2020 р. він відвідав Раду ветеранів Комунарської районної організації ветеранів м. Запоріжжя і обговорив з його активом питання організації святкування 75-ї річниці визволення від нацистських загарбників.

Як наголосила голова Комунарської районної організації ветеранів Людмила Іванова, ветерани і учасники бойових дій, як ніколи, потребують уваги нащадків. Тому було прийнято рішення організувати індивідуальні відвідування ветеранів, не порушуючи при цьому вимоги карантину. До того ж, Єгор Семенков запевнив, що від імені тих ветеранів, які не зможуть 9 травня вийти за межі своїх квартир і будинків, вшанує пам’ять визволителів біля меморіалу «Переправа» на берегу Дніпра.

Нагадаємо, Єгор Семенков, який представляє інтереси жителів Комунарівського району Запоріжжя в Запорізькій обласній раді, надає системну допомогу ветеранам, що проживають на цій території. Тож, він закликав своїх колег заздалегідь продумати план привітань тих, хто 75 років тому визволив нашу землю від нацистських загарбників, і подарувати свято кожному солдату Перемоги.

На прохання ветеранів Комунарівського району, перший заступник голови Запорізької обласної ради, депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков взяв зобов’язання забезпечити районну організацію ветеранів засобами комунікації і інформатизації.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *