ДБР викрило українських "постачальників" ВМФ РФ

ДБР викрило українських "постачальників" ВМФ РФ

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, викрили схему вивезення продукції подвійного призначення до Військово-морського флоту Російської Федерації українськими підприємствами за участю працівників Державної митної служби.Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, колишні працівники одного із підприємств, яке виробляло та експортувало продукцію до Російської Федерації, налагодили схему постачання продукції подвійного призначення до Військово-морського флоту Російської Федерації та створили низку фірм–«прокладок» на території України та РФ.

Підприємці вступили у змову із митниками та планували вивезти виготовлене обладнання під виглядом товарів цивільного використання без належного митного оформлення та контролю.

Проведено низку обшуків у приміщеннях Державної митної служби, за місцями розташування виробничих приміщень та офісів суб’єктів господарювання, а також за місцями проживання підприємців.

Вилучено підготовлене для експорту обладнання та технічну документацію.

Направлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України у Запорізькій області.

(Visited 94 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *