Данія надала Україні 50 апаратів ШВЛ в рамках "Механізму цивільного захисту ЄС"

Данія надала Україні 50 апаратів ШВЛ в рамках "Механізму цивільного захисту ЄС"

Цього тижня до України із Данії прибули 50 апаратів ШВЛ, після того, як Україна звернулась до Механізму цивільного захисту ЄС по допомогу. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Цей вантаж доповнює попередні поставки персональних засобів захисту та інших товарів, що раніше надійшли від Словаччини, Естонії та Польщі в рамках Механізму, у відповідь на звернення по допомогу України у травні та червні цього року щодо протидії пандемії.

“Навіть після стількох місяців цієї пандемії держави-члени і надалі демонструють солідарність як всередині ЄС, так і з нашими сусідами. Я хотів би подякувати Данії за те, вкотре було продемонстровано, що дія Механізму цивільного захисту ЄС розповсюджується і поза межі ЄС. Наш Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації сприяє у вирішенні логістичних питань, а ЄС покриє більшу частину транспортних витрат”, – заявив Єврокомісар з питань кризового управління Янез Ленарчич.

Нагадаємо, що Європейський Союз за допомогою Механізму також підтримав надання італійської та шведської допомоги у відповідь на повені на південному заході України цього літа.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *