ЦВК офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Комісія призначила на неділю, 25 жовтня, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.
ЦВК призначила на 25 жовтня вибори депутатів і голів різних рівнів
 
Центральна виборча комісія на засіданні 8 серпня призначила на 25 жовтня ибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.
 
ЦВК також затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу ЦВК.

ЦВК призначила на 25 жовтня перші вибори депутатів та голів різних рівнів у 24 регіонах

https://www.cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/8.08-1.jpg

8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.

Рішення прийняте Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад. Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 “Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу”.

З повним переліком призначених перших виборів невдовзі можна буде ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії у додатку до відповідної постанови.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Секретаріату Комісії

www.cvk.gov.ua/novini/tsvk-priznachila-na-25-zhovtnya-pershi-vibori-deputativ-ta-goliv-riznih-rivniv-u-24-regionah.html

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *