Черногория открылась для украинцев: есть условие для въезда

Черногория приняла решение о дальнейшем открытие для иностранных граждан, позволив въезд жителям Украины, но с наличием отрицательного результата теста на коронавирус.

Об этом сообщает «Европейская правда» со ссылкой на «Балканский обозреватель». (www.facebook.com/BalkanObserverforUkraine/photos)

Жители Украины могут въехать в Черногорию с отрицательным результатом теста ПЦР на SARS-CoV-2, сделанным в аккредитованных лабораториях. Тесту должно быть не более, чем 48 часов.

 

Соответствующее решение принял Национальный координационный комитет по инфекционным болезням (NKT).

Такие же условия для въезда получили жители Албании, Боснии и Герцеговины, Косово, Турции, Израиля, Польши, Румынии и Италии.

Черногория принимает иностранцев на основании места жительства, а не гражданства. Решение принимается на основе эпидемиологической ситуации.

В общем Черногория сформировали три списка стран в зависимости от количества активных и новых случаев коронавирусной инфекции, тенденции количества новых случаев заражения и общей реакции страны на пандемию с учетом имеющейся информации о таких аспектах, как тестирование, мониторинг и мониторинг контактов, лечения и отчетность.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/105407236_868760333604889_5260818325241544344_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQncR5MVfNBLh1l7HkiLWtq2OCsiK6tJxFJ7Rf5CWcywPio9lLS-eMZ9bcgHsXNUibQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&_nc_tp=7&oh=6869a8b4cfb3869cc496b31bef6bc081&oe=5F1281C4
 
 
              Балканський оглядач
13 ч.

ЧОРНОГОРІЯ ДОЗВОЛИЛА В’ЇЗД МЕШКАНЦЯМ УКРАЇНИ
На сьогоднішньому засіданні Національний координаційний комітет з інфекційних хвороб (NKT) прийняв рішення щодо подальшого відкриття Чорногорії відповідно до державної політики найвищого рівня захисту громадян, іноземців, які проживають в країні, та туристів; створення передумов для нормалізації економіки, на яку впливає пандемія коронавірусу.
За пропозицією Інституту охорони здоров’я було прийнято набір критеріїв для збільшення доступності Чорногорії, відкриття кордонів та забезпечення безперешкодного міжнародного руху за допомогою заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу.
Новий підхід базується на принципах:
1. Недискримінація — рішення приймається на підставі місця проживання особи, а не її громадянства
2. Гнучкість — рішення приймається на основі епідеміологічної ситуації з високою толерантністю до потреб транзиту через Чорногорію.
3. Спільний та узгоджений підхід — Чорногорія здійснює заходи щодо комунікації та обміну епідеміологічними даними із країнами Європейського Союзу та іншими країнами-кандидатами.

Відповідно до прийнятих принципів, три списки країн були сформовані залежно від:
— кількості активних та нових випадків коронавірусної інфекції,
— тенденції кількості нових випадків зараження,
— загальної реакції країни на пандемію з урахуванням наявної інформації про такі аспекти, як тестування, моніторинг та моніторинг контактів, лікування та звітність.

Країни, резиденти яких можуть в’їхати до Чорногорії з негативним результатом тесту ПЛР на SARS-CoV-2 зробленим в акредитованих лабораторіях, терміном не більше 48 годин, це: Албанія, Боснія і Герцегов

(www.facebook.com/BalkanObserverforUkraine/photos……………)

eurointegration.com.ua/rus/news/2020/06/20/7111341/

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *