Черногория изменила правила въезда для украинцев

Власти Черногории уточнили правила въезда в страну жителей Украины и Беларуси.

Об этом сообщает «Европейская правда» со ссылкой на Балканский обозреватель.

 

🇲🇪 ЧОРНОГОРІЯ ПОВЕРТАЄ ТЕСТИ НА СУХОПУТНИХ КОРДОНАХ (доповнено)

https://www.ijzcg.me/…/covid-19-popustanje-mjera-u-medunaro…

Нет описания фото.

Влада Чорногорії уточнила правила в’їзду в країну мешканців України та Білорусі.

Як зазначається в офіційних повідомленнях уряду та Інституту публічного здоров’я, для громадян, що прибуває з цих двох держав, діє особливий порядок перетину кордону.

Відтепер українцям та білорусам дозволено в’їзд у Чорногорію без додаткових обмежень в зв’язку із епідемією COVID-19 ЛИШЕ в випадку організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.
На практиці, за наявною інформацією, це означає, що для авіапасажирів рейсів з України та Білорусі наявності тестів не вимагається, тоді як мандрівникам, що прямують до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати свіжий (зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону) негативний тест на коронавірус.
ДОПОВНЕНО За даними Посольства України в Чорногорії, ця вимога не стосується тих, хто подорожує шляхом Україна-Угорщина-Хорватія-Чорногорія.
ДОПОВНЕНО-2
Але, як зазначають дипломати, в зв‘язку із ухваленим вчора рішенням хорватської сторони про вимогу наявності негативного ПЛР тесту при в‘їзді в Хорватію з туристичною метою, Чорногорія залишилася заблокованною. Тобто «зелений транзитний коридор» через Угорщину і Хорватію на авто не діє, відтепер і тут необхідним є тест.

 

www.facebook.com/pg/BalkanObserverforUkraine/posts/?ref=page_internal
 

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *