Центр туризму Запорізької облради організував «Туристичну сушку»

Центр туризму Запорізької облради організував «Туристичну сушку»

На території комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбувся фестиваль «Туристична сушка».

Свято присвятили 90-річчю дитячого туризму в Україні та Міжнародному дню туризму. Захід відвідало понад 200 осіб.

Під час урочистого відкриття «Туристичної сушки» з вітальним словом виступили заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Олена Сороченко, віце-президент Запорізької обласної федерації спортивного туризму Олександр Штіфман та директор комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради Олександр Романчук.

На початку заходу грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації нагородили кращих педагогів закладу та переможців конкурсів «Гурток-лідер – 2019» і ХІV Чемпіонату Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2020».

Приємним моментом стало відзначення та нагородження учасників Чемпіонату України зі спортивного  туризму.

На Фестивалі працювали 13 локацій та інтерактивних зон. Найбільшою популярністю серед відвідувачів користувалися велозона, спортивне орієнтування, «дивовижний мікросвіт», туристська смуга перешкод, в’язання вузлів, складання туристичного рюкзаку та фотозона. Великий інтерес в гостей заходу також викликали географічні лайфхаки та локації з археологічними знахідками.

Протягом заходу проводився фотоконкурс в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, переможців яких визначено за кількістю вподобань (лайків). На них чекають цінні туристичні подарунки.

Активні учасники фестивалю, які пройшли усі локації та впоралися з більшістю завдань, отримали пам’ятні сувеніри.

Загалом фестиваль відбувся на високому рівні та зібрав велику кількість туристів, краєзнавців, скаутів, які не уявляють свого життя без рюкзака і намету. Організатори впевнені, що цей фестиваль залучить до туристсько-краєзнавчих гуртків комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради нових вихованців.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *